مغزی شیر مخلوط ایران نوین

شرکت شیر آلات ایران نوین از تولید کنندگانی است که بهترین محصولات را با بهترین کیفیت تولید و ارائه می کند . مغزی شیر مخلوط یکی از محصولات پرکاربردساختمانی است که خریداران زیادی دارد . مغزی شیر مخلوط ایران نوین  از مواد اولیه با کیفیت و با استانداد تولید و به خریداران ارائه شده است. مغزی شیر مخلوط قطعه ای مکانیکی است برای کنترل جریان سیال مختلف می باشد که در انواع شیرهای مخلوط نصب می شود . مغزی شیر سبب چرخش شیر مخلوط به سمت چپ یا راست شده است و به این ترتیب باعث قطع و وصل شدن جریان سیال می شود . جنس مغزی شیر مخلوط عمدتا از جنس برنج است و به دلیل جلوگیری از تجمع رسوبات مختلف این فلز انتخاب شده است .

خرید مغزی شیر مخلوط ایران نوین

جنس مغزی شیر مخلوط علاوه بر برنجی بودن در بعضی موارد از جنس استنلس استیل نیز است که از استنلس استیل 304و 316 تولید و ساخته شده است . همچنین برنجی بودن مغزی این شیر مخلوط ایران نوین  باعث می شود تادر مقابل رطوبت و  سختی آب های سنگی مقاومت فیزیکی و شیمایی بالایی داشته باشد. از آلیاژ تمام برنج با سرب زیر 2/5 درصد ساخته شده است . این مغزی ها در برابر اکسایش , خوردگی اسیدی و خوردگی بازی از مقاومت بالایی برخوردار هستند. همچنین در مغزی شیرمخلوط ایران نوین از هیچ گونه مواد سربی استفاده نمی شود و یا اگر استفاده شود بسیار کم خواهد بود زیرا برای سلامتی مضر است و حالت شکننده پیدا می کند .

مغزی شیرهای مخلوط با تحمل  فشار های زیادی تولید و ساخته می شوند . بیرینگ ها و اورینگ های به کار رفته در مغزی شیر مخلوط ایران نوین  از مواد  درجه یک NBR تشکیل شده است که مقاومت فیزیکی و شیمیایی بالایی داد , به عنوان مثال : قطعات پلیمری بیرینگ  و اورینگ در برابر روغن , مواد نفتی , گریس و دماهای بالا بسیار مقاوم هستند . مغزی شیرمخلوط ایران نوین با بهترین قیمت به بازار عرضه می شود .

قیمت مغزی شیر مخلوط ایران نوین

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.