نوار تفلون خمیری

نوار تفلون مایع خمیری دارای ساختاری نرم و کرم مانند می باشد که جهت استفاده برای دور دنده های رزوه های اتصالات دنده ای محصولات گالوانیزه به کار می رود.

این محصول با توجه به کارایی و طراحی جدید و ویژگی های برتر نسبت به نوار تفلون ها از استقبال خوبی در بازار برخوردار گشته است.

با چرخاندن اتصالات تفلون مایع مابین دنده ها کاملا درزها را پر و آغشته نموده و در نهایت محصول به صورت کامل آب بندی شده و در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.

تفلون مایع خمیری بهترین جایگزین نوار تفلون و خمیر کنف در سیستم لوله کشی می باشد . تفلون مایع به چسب تفلون مایع نیز شهرت دارد .

از تفلون مایع می توان جهت آب بندی تمام اتصالات آب و اتصالات فلزی گالوانیزه کروم دنده ای استفاده کرد . از این محصول بدون هیچ گونه محدودیتی می توان برای مواد مختلفی چون روغن ، هوا ، گاز ، مایعات و مواد شیمیایی بهره گرفت .

نوار تفلون خمیری

تفلون مایع فخمیری  در مقایسه با نوار تفلون ، تمیزی بیشتری را در خدمات تاسیساتی ساختمان به همراه دارد.

در تولید نوار تفلون خمیری از مواد شیمیایی فاقد بوی اسیدی استفاده شده است . از مزایای نوار تفلون می توان به توانایی در آب بندی انواع اتصالات زیر 2 اینج و فلزی و قابلیت باز شدن مجدد  اشاره کرد .

زمان سفت شدن اولیه این محصول پرکاربرد بین 15 الی45 دقیقه تخمین زده شده است .

تفلون مایع خمیری از مهمترین ملزومات موتورخانه به شمار می رود و از مقاومت بالایی در برابر فشار و لرزش در موارد استفاده همچون پمپ آب خانگی ،‌سیستم های هیدرولیک ، کمپرسورهای هوا و مخازن بخار موتورخانه برخوردار است .

خرید نوار تفلون خمیری

نکات ضروری حین استفاده از تفلون مایع خمیری:

به دلیل امکان بروز حساسیت، حتما از دستکش استفاده کنید.

در صورت تماس با چشم به مدت 15 دقیقه چشم را با آب شستشو داده و به پزشک مراجعه فرمائید.

جهت جلوگیری از بروز مشکلات تنفسی ، تهویه هوای مناسب ضروری است .

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.