قیمت اتصالات گالوانیزه توپی

قیمت اتصالات گالوانیزه توپی

یکی از روش های پوشش، گالوانیزه کردن لوله های فولادی و اتصالات فولادی می باشد که به دو روش گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم بر روی لوله های فولادی و اتصالات فولادی انجام می شود.

در ایران برای لوله های فولادی و اتصالات فولادی بیشتر از روش گالوانیزه گرم استفاده می شود در این روش لوله های فولادی و اتصالات فولادی در محلول روی مذاب و مواد دیگر غوطه ور شده و به این طریق مواد مذاب بر روی سطح داخلی و خارجی لوله فولادی و اتصالات فولادی قرار گرفته و سپس این مواد پوشش مناسبی را ایجاد می نماید.

قیمت اتصالات گالوانیزه توپی

از آنجایی که اگر در لوله کشی آب سرد و گرم و برگشت از اتصالات دنده ای استفاده شود که گالوانیزه نباشد به مروو لوله ها دچار پوسیدگی و خوردگی می شوند و در نتیجه سیستم لوله کشی دچار نشتی می شود و باید لوله ها تعویض شود.

فواید استفاده از محصولات گالوانیزه توپی برزیل

استفاده از اتصالات گالوانیزه توپی فواید زیادی دارد از جمله:

  • هزینه کمتر در مقایسه با سایر روش های معمول ، جلوگیری از خوردگی برای انجام عملیات گالوانیزینگ

  • هزینه کمتر برای تعمیرات و نگهداری اتصالات گالوانیزه توپی در شرایطی که انجام عملیات گالوانیزینگ در اتصالات گالوانیزه در مقایسه با سایر روشهای جلوگیری از خوردگی، هزینه برتر است.

  • طول عمر زیاد اتصالات گالوانیزه توپی پوشش داده شده با روی در محیط های کاملا خورنده در حدود 20 تا 30 سال می باشد.

خرید اتصالات گالوانیزه توپی

از جمله محصولات این شرکت تولیدی صنعتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

انواع سه راه تبدیلی، انواع مغزی و روپیچ تبدیلی ، مهره ماسوره سیاه توپی برزیلی، روپیچ گالوانیزه توپی، زانو 45 درجه توپی برزیلی ، خم یکسر و دو سر گالوانیزه، پل گالوانیزه، گپ توپی برزیل،زانو گالوانیزه برزیلی ، چپقی توپی برزیلی

لیست قیمت اتصالات گالوانیزه توپی

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.