شیر گازی نگین

شیر گازی نگین دارای خط تولید در زمینه تولید شیرآلات تاسیساتی و ساختمانی می باشد این شرکت به علت داشتن علامت استاندارد که نشانه مرغوبیت و کیفیت بالای محصولات می باشد در مراکز مهم و حساس همچون شرکت های آب و فاضلاب و نیز تاسیساتی گازی منازل، تاسیسات آب رسانی و کارخانجات بزرگ و کوچ صنعتی مورد استفاده قرار گرفته است. همچنی دارای استاندارد ISO 9001-2000 نیز می باشد.

محصولات این شرکت عبارتند از شرگازی توپی، شیرپیسوالف، شیر ماشین لباسشویی، شیر گازی توپی قفل شونده، شیر غیر گازی توپی دسته پروانه ای یکسر مغزی، شیر غیر گازی توپی دسته پروانه ای، شیر غیر گازی توپی دسته بلند، شیر غیر گازی توپی دسته بلند یک سر مغزی، شیر غیر گازی توپی دسته بلند دو سر مغزی، شیر شلنگی توپی.

خرید شیر گازی نگین

شیر آلات شیر گازی یا ball valve که متریال مصرفی آن برنج می باشد. دنده های این شیر از نوع NPT می باشد که سازگاری کامل با سردنده های موجود در بازار را دارد. دسته های قرمز در شیرهای توپی نمایانگر استفاده برای گاز می باشد. شیرهای گازی به صورت ربع گرد و قطع و وصل به صورت سریع می باشد. شیرهای توپی که قسمت مسدود کننده سیال آن بشکل کروی و یا به زبان ساده تر توپی شکل می باشند و شامل نشیمنگاه شیر توپی مخروطی شکل می باشد که باعث تنش های یکنواخت در سطح نشیمنگاه شیر می باشد. مسدود کننده توپی یا کروی شکل از یک دریچه کروی داخل خود تشکیل شده که زمانی این دریچه در حالت باز قرار گیرد سیال از آن عبور خواهد کرد و شیر در حالت on قرار دارد .

شیرالات نگین با بررسی نیاز بازار و عدم وجود شیرآلات در سایز 2/21 یا استاندارد گازی شروع به تولید و عرضه این شیر گازی کرد. نکته مهم این می باشد که این شیر به نسبت شیرآلات خارجی قسمت بسیار مناسبی دارد.

لیست قیمت شیرگازی نگین

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.