شیر گازی عالی شیر 77

شیر گازی عالی شیر

شرکت تولیدی و صنعتی عالی شیر دارای سابقه 30 ساله در این حرفه و با هدف تولید محصولات مرغوب، حفظ کیفیت آن و بهبود مستمر در تولید توانسته جایگاه بالایی را در کشور در جهت استقلال و خودکفایی بدست آورد. این شرکت در سال 1367 در یک کارگاه، با فرآیند تولید در زمینه سری تراشی قطعات سبک، با عنوان سری تراشی عالی پا به عرصه فعالیت گذاشت. کار خود را با شناسایی تولید کنندگان لوازم خانگی و صنایع وابسته و اقدام به تولید و تامین طیف وسیعی از قطعات برنجی جهت مصرف شرکت های تولید اجاز گاز آغاز نمود.

به سبب اشتیاق در تولید قطعات صنعتی مرتبط با صنایع خودروسازی، اقدام به راه اندازی خط تولید در این زمینه نمود و محصولاتی همچون پیچ و مهره های فولادی فورجینگ چرخ برای اولین بار در کشور و سوزن های ژیگلور و میل کاربراتور برنجی را تولید نمود.

در سال 1373 بصورت پیمانی تولید شیرهای ربع گرد مورد استفاده آبگرمکن های دیواری و همچنین شیراطمینان دستگاه های دارای مخزن با برند شرکت های سفارش دهنده را به تولیدات خود اضافه نمود.

کارخانه شیر گازی عالی شیر در زمینه تولید شیر گاز نیز فعالیت می نماید همچنین در زمینه تولید شیر توپی یکربع گرد 1 اینچ، شیر توپی یکربع گرد 1/4 1 اینچ و شیر توپی یکربع گرد 1/2 1 اینچ و شیر توپی یکربع گرد 2 اینچ و شیرآلات توپی یکربع گرد و شیر توپی یکربع گرد 1/2 اینچ و شیر توپی یکربع گرد 3/4 اینچ و شیر توپی یکربع گرد 1 اینچ فعالیت دارد.

 

مشخصات شیرآلات عالی شیر77:

  • حداکثر فشار گاز 200 میلی بار (3 پوند بر اینچ مربع)
  • دمای گاز از 29- درجه سانتیگراد تا 60+ درجه سانتیگراد

شیر گازی عالی شیر جهت قطع و وصل کردن جریان گاز درون خطوط لوله مورد استفاده قرار می گیرد در تاسیسات خانگی و یا صنعتی و قابل نصب در مکان مختلف چون تاسیسات گازرسانی های مختلف، ورودی مجتمع ها و ساختمان های اداری، قبل از کلیه لوازم گازسوز برای قطع و وصل شدن جریان سیال درون لوله، جهت قرار گرفتن سوراخ توپی بایستی در جهت عمود بر مسیر جریان باشد که با چرخش دسته در قوس 90 درجه جریان درون انشعاب را قطع یا وصل نماید.

از شیر آلات عالی شیر 77 در لوله کشی گاز طبیعی و گاز مایع (بصورت گاز) در واحدهای مسکونی، تجاری و صنعتی استفاده می شود.

 

از مهم ترین اهداف راهبردی این شرکت ایمنی و کیفیت مطمئن و قیمت مناسب می باشد و توجه خاصی برای کنترل کیفیت در سراسر مراحل تولید همچون فرآیند تولید، انتخاب مواد و مونتاژ قائل می باشد و تمامی شیرآلات گازی قبل از بسته بندی و حمل مورد آزمایش و بررسی دقیق قرار می گیرند.

قیمت شیر گازی عالی شیر

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.