اتصالات جوشی فولادی

اتصالات جوشی فولادی

لوله ها از جمله وسایل مورد نیاز در ساخت و سازهای کشور می باشند.روزانه ساختمان های فروانی ساخته می شوند و این عمل کابرد لوله هارا افزایش می دهد.

همان طور که اشاره کردیم لوله ها از جمله وسایل مورد نیاز در انتقالات می باشند اما این وسیله در هنگام استفاده باید سایز ها و انواع مختلفی باشد.برای استفاده بهتر از لوله ها و اماده سازی انها برای عمل مورد نظر از اتصالات جوشی استفاده می کنند.

در مواردی نیاز است قطر یا جهت لوله ها تعقیر کنند که در صنعت لوله سازی این کار را به وسیله اتصالات جوشی انجام می دهند.پس می توان گفت اتصالات جوشی را متصل کننده لوله ها در حالت های مختلف دانست.این عمل که در صنعت لوله سازی کاربرد فروانی دارد داری اطمینا کامل می باشد.

خرید اتصالات جوشی فولادی

عمل جوشکاری به واسطه حرارت بالایی صورت می گیرد که به دوسته جوشکاری ذوبی و جوش کاری غیر ذوبی تقسیم می شود.این عمل که داری مقاوت بالایی می باشد باعث اتصال دائمی لوله ها و فلزات به یکدیگر می شود.

اتصالات جوشی در انواع مختلفی انجام می شود. یکی از انواع اتصالات جوشی، اتصالات جوشی فولادی می باشد که در ادامه به شرح ان می پردازیم.

قیمت اتصالات جوشی فولادی

اتصالات جوشی فولادی

اتصالات جوشی فولادی یکی از انواع اتصالات جوشی می باشد.اتصالات جوشی فولادی دارای مقاومت بالایی در برار فشار می باشند که بیشتر صنایع اب، گاز، بخار و…مورد استفاده قرار می گیرند.

اتصالات جوشی فولادی در انواع مختلفی نظیر:اتصالات فولاد دنده ای، اتصالات فولاد ساکت،اتصالات فولاد درز دار، اتصالات فولاد مانیسمان و اتصالات فولاد فشار قوی تقسیم می شوند.

اتصالات جوشی فولادی در انواع مختلفی مانند: زانوی فولادی، سه راهه فولادی، بوشن فولادی، کپ فولادی، سردنده فولادی، چهار راهه فولادی، تردولت فولادی، سوکولت فولادی و…راهی بازار می شوند.

اتصالات جوشی فولادی در مارک های متنوعی مانند: اتصالات جوشی فولادی بنکن،  اتصالات جوشی فولادی دلتا، اتصالات جوشی وفولادی اریا، اتصالات جوشی تی تایوان، و اتصالات جوشی تاچن عرضه بازار می شوند.

پخش اتصالات جوشی فولادی

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.