نوار تفلون مایع

تفلون مایع بهترین جایگزین نوار تفلون و خمیر کنف در سیستم لوله کشی می باشد . تفلون مایع به چسب تفلون مایع نیز شهرت دارد .

 

تفلون مایع در شیوه سنتی جهت آب بندی شیرآلات، مهره ماسوره و اتصالات از سه ماده

، نوار تفلون، کنف و خمیر استفاده می شود این شیوه برای اتصالاتی که به صورت انشعابی نصب می شوند و فضای کافی جهت باز و بسته کردن وجود ندارد و آب بندی اتصالات در سایزهای بالا نیز نیاز به هزینه و زمان و صرف انرژی بالایی

 

دارد. تفلون مایع مشکلات مذکور را حل نمود که از ویژگی های آن می توان به  آب بندی کامل ، نصب آسان، چسبندگی زیاد، حجم کم همراه با پوشش دی زیاد، همچنین قابل استفاده در شرایط خلاء می توان اشاره کرد.

و در نایت این محصول کاملا مقرون به صرفه می باشد.

خرید تفلون مایع

به طور کلی تفلون مایع نوع جدیدی از تفلون می باشد که جهت تزریق به جایی که امکان پیچیدن تفلون نواری نیست پرکاربردتر است. مقاومت و پایداری تفلون مایع تا پنج برابر بیشتر از نوار تفلون می باشد.

 

از تفلون مایع می توان جهت آب بندی تمام اتصالات آب و اتصالات فلزی گالوانیزه کروم دنده ای استفاده کرد . از این محصول بدون هیچ گونه محدودیتی می توان برای مواد مختلفی چون روغن ، هوا ، گاز ، مایعات و مواد شیمیایی بهره گرفت.

 

تفلون مایع از مهمترین ملزومات موتورخانه به شمار می رود و از مقاومت بالایی در برابر فشار و لرزش در موارد استفاده همچون پمپ آب خانگی ،‌سیستم های هیدرولیک ، کمپرسورهای هوا و مخازن بخار موتورخانه برخوردار است .

قیمت تفلون مایع

نحوه استفاده از تفلون مایع:

1 – تمیز کردن محل از هرگونه گرد و خاک و مواد روغنی

2 –  تفلون مایع را به صورت 360 درجه به هر دو طرف نر و مادگی لوله ها به اندازه یک الی سه رزوه ابتدائی آغشته کنید و تصال موردنظر را برقرار سازید .

3 – پس از محکم کردن اتصال ، مایع اضافه بیرون زده را به راحتی با یک دستمال تمیز نمائید.

جهت باز کردن مجدد می توایند با آچار  به راحتی آنرا باز کنید.

لیست قیمت تفلون مایع

لیست قیمت تفلون مایع

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.