نوار تفلون آسیا کویر خرید نوار تفلون آسیا کویر

نوار تفلون آسیا کویر

از نمونه شرکت های برتر تولیدی نوار تفلون که دارایه تاییدیه می باشد و محصولات خود را مطابق با استاندارد های ملی و جهانی تولید می نماید می توان شرکت آسیا کویررا نام برد .

ان مجموعه با داشتن پرسنلی مجرب و متخصص و هم چنین داشتن ماشین آلات مدرن بهترین نوع نوار تفلون را طراحی و تولید کرده است .

برای آب بندی تمام اتصالات نوار تفلون الزامی می باشد ، بدیهی است برای صورت گر فتن این امر مهم باید از بهترین نوع این محصول استفاده کنید که ما با اطمینان کامل نوار تفلون آسیا کویر را به شما معرفی می نماییم .

امروزه شیر آلات پوش فیت به صورت رایج در بازار یافت می شوند که نیازی به آب بندی ندارند  اما به خاطر پرداخت هزینه بالا برای خریدشان مجبور به خرید شیر آلات مناسب که همان مغزی دار می باشند هستیم .

در شیر آلات دارای مغزی باید از نوار تفلون برای جلوگیری از نشتی آب استفاده شود که هم در مصرف آب صرفه جویی شود و هم آب بندی به طور کامل صورت گیرد .

 انواع نوار تفلون آسیا کویر :

. نوار تفلون زرد آسیا کویر ،  نوار تفلون صورتی آسیا کویر .

مشخصات نوار تفلون آسیا کویر :

1 . تولید شده از پودری سفید رنگ به نام پلی تترافلوئراتیلن یا همان PTFE .

2 . ضخامت 75% میلی متر .

3 . عرض 12 میلی متر .

4 .  طول 10 متر .

برای مهره و موم کردن اتصالات رزوه ای یا دنده ای نوار تفلون را به دور محل اتصال 5 الی 6 بار می چرخانیم و برای به دست آوردن  اطمینان کامل از آب بندی ایجاد شده باید  50 درصد نوار تفلون هنگام بستن به روی همدیگر قراربگیرند .

نوار تفلون آسیا کویر

مزایای نوار تفلون آسیا کویر :

عدم حساسیت به رطوبت ، مقاوم در برابر آب ، روغن ، بخار ، گاز ، نچسب بودن ، مقومت شیمیایی بالا در بر خورد با اسید ها و باز ها ، غیر قابل حلال در حل شوند ها ، مقاوم در برابر دماهای مختلف .

اما اگر بخواهیم به معایب نوار تفلون اشاره کنیم باید گفت که در دمای بالای 400 درجه سالنتی گراد از خود مواد شیکیایی تولید می کند که برای پوست و آب آشامیدن بسیار مضر می باشند .

موارد استفاده از نوار تفلون آسیا کویر :

1 . آب بندی اتصالات رزه ای یا دنده ای .

2 . آب بندی شیر آلات و لوازم تاسیساتی .

3 . آب بندی اتصالات بهداشتی .

4 . مورد استفاده در تاسیسات ساختمانی و خطوط انتقال آب و گاز .

نمایندگی فروش نوار تفلون آسیا کویر :

مجموعه آسیا کویر در سرتا سر کشور نمایندگی های مجموعه خود را قرار داده است تا شما عزیزان با مراجعه به آن ها از مشاورین ، راهنمایی های بیشتری در مورد این محصول بگیرید و هم از به روز ترین قیمت های شرکت آسیا کویرسیا کویر آاا آگاه شوید و خرید مطمئنی را با تضمین کیفیت و سلامت فیزیکی کالا انجام دهید .

البته باید گفت  که کارخانه آسیا کویر برای راحتی بیشتذ شمکا خرید داران محترم سایت طراحی کرده است که با مراجعه به سایت قیمت های نوار تفلون را می توانید در آن مشاهده نمایید و اگر سوالاتی در ذهنتان داشتید با شماره هایی که نوشته شده است در تماس باشید .

از این که تا پایان مقاله با ما همراه بودید سپاسگذاریم ، امید است که مطالب گفته شده برایتان مفید باشند  .

 

 

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.