لیست قیمت اتصالات برزیل

 

برند TUPY برندی پیشتاز در زمینه تولید اتصالات دنده ای با بالاترین استانداردهای جهانی و بین المللی است . این برند در سال 1938 در کشور برزیل با هدف تولید محصولات چدنی تاسیس شد. محصولات گالوانیزه توپی دارای بالاتری استانداردهای جهانی می باشد و به عنوان اتصالات دنده ای در سراسر جهان شناخته شده می باشد.همچنین این شرکت ، در زمزه بهترین و باکیفیت ترین تولیدکنندگان اتصالات گالوانیزه در دنیا قرار دارد.

گالوانیزه توپی برزیل در دو مدل سفید آبکاری سرد و گرم چدنی و اتصالات گالوانیزه گازی سیاه توپی برزیل تولید می گردند که اتصالات سیاه گالوانیزه در لوازم موتورخانه استفاده می شود.

لیست قیمت اتصالات برزیل

در فرایند گالوانیزه ، از روی جهت افزایش مقاومت آهن در برابر خوردگی استفاده می شود .روی فلزی پایدار است ولی در حضور با اکسیژن واکنش می دهد و فرو میریزد . به همین جهت در فرآیند گالوانیزاسیون داغ ، یک لایه بیرونی همگن در جهت محافظت در برابر خوردگی ایجاد می شود . بالابردن کیفیت فرآیند گالوانیزاسیون ، باعث افزایش مقاومت قطعه و قابلیت جوش پذیری و انعطاف پذیری خواهد شد . در کل می توان گفت هر نوع اسیدی که برای چدن مضر باشد برای اتصالات فولادی نیز مضر خواهد بود.اتصالات گالوانیزه با آب واکنشی نشان نمی دهد و هر چه بیشتر در مجاورت آب باشند باعث سخت تر شدن هر چه بیشتر آنها خواهد شد بنابراین با توجه به اینکه اتصالات فولادی در مجاورت آب و اکسیژن دچار اکسیداسیون می شود و املاح موجود در آب باعث زنگ زدگی در آن و نیز خورندگی آن می گردد و برای سلامتی مضر میباشد استفاده از اتصالات گالوانیزه اینچنین نمی باشد و بر روی سلامتی تاثیرات مضری از خود جای نمی گذارد.

قیمت اتصالات برزیل

از جمله محصولات این شرکت تولیدی صنعتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

، انواع بوشن تبدیلی، انواع سه راه تبدیلی، انواع مغزی و روپیچ تبدیلی ، مهره ماسوره سیاه توپی برزیلی، روپیچ گالوانیزه توپی، زانو 45 درجه توپی برزیلی ، خم یکسر و دو سر گالوانیزه، پل گالوانیزه، گپ توپی برزیل،زانو گالوانیزه برزیلی ، چپقی توپی برزیلی، سراه گالوانیزه توپی، بوشن لب دار توپی برزیلی، مغزی گالوانیزه برزیلی، درپوش گالوانیزه توپی برزیلی، مهره ماسوره گالوانیزه برزیلی، سراه توپی ، انواع زانو تبدیلی

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.