لوله پنج لایه سیتکو

لوله 5 لایه سیتکو

گروه صنعتی بهداشتی سیتکو در سال 1990 در زمینه طراحی و تولید شیرآلات ساختمانی، صنعتی و همچنین تولید لوله و اتصالات گالوانیزه و محصولات متنوع صنعت تاسیسات فعالیت خود را در کشور چین آغاز نمود. این برند در راستای پیشبرد اهداف خود که دسترسی به بازارهای جهانی می باشد در زمینه کیفیت محصولات تولیدی اقدام بکارگیری نیروهای متخصص و بهره گیری از ماشین آلات به روز و استفاده از مواد اولیه مرغوب نموده است و علاوه بر فروش خوب در کشور چین اقدام به صادرات محصولات خود به ایران و کشورهای دیگر نموده است.

لوله پنج لایه را می توان نمونه ای کامل و با کیفیت از تجهیزات صنعتی گروه تولیدی سیتکو دانست که با استفاده از دستگاه های مدرن به تولید می رسد. استحکام و طول عمر مفید لوله های پنج لایده موجب کاهش خرید لوله های کم دوام فلزی شده است. طول عمر مفید و قیمت مناسب برای خرید لوله پنج لایه موجب رضایت مندی مصرف کنندگان و کاربرد بیشتر این محصول در صنایع مختلف شده است.

خرید اتصالات پنج لایه سیتکو

به طور کلی می توان گفت لوله های پنج لایه از نسل جدید لوله های به تولید رسیده گروه تولیدی سیتکو می باشد که می تواند جایگزین مناسبی برای لوله های بی کیفیت و انواع فلزی باشد. هدف از به کارگیری از لوله های پنج لایه سیتکو در ساختمان سازی افزایش عمر لوله های به کار رفته در ساختمان های جدید و تعدیل هزینه ها می باشد.

لایه های تشکیل دهنده لوله پنج لایه شامل دو قسمت خارجی و داخلی است. این لایه ها به وسیله آلومنیوم به کار گرفته شده در آن دارای قدرت متفاوتی بالا در برابر حرارت و فشار زیاد می باشند.یکی دیگر از فعالیتهای گروه تولیدی سیتکو تولید لوله های پنج لایه یا لوله های  PEX AL PEXکه در واقع نسل جدیدی از لوله ها هستند که از فلز و پلیمر ترکیب شده اند و کاربرد خاص خود را در صنعت دارند.

خرید اتصالات پنج لایه سیتکو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.