قیمت اتصالات گالوانیزه اصفهان

قیمت اتصالات گالوانیزه اصفهان

اتصالات گالوانیزه اصفهان از بهترین نوع اتصالات ایرانی می باشد که دارای نشان استاندارد ملی می باشد و به صورت دنده ای مورد استفاده قرار می گیرد.

اتصالات گالوانیزه اصفهان در سایزای مختلف از 1/2 تا 6 اینچ که دارای اتصالات گالوانیزه گرم بوده و در رطوبت و گرما مقاوم می باشد. این اتصالات جهت متصل کردن خطوط لوله کشی انشعاب گرفتن بستن لوله تغییر مسیر و تغییر اندازه لوله بکار می روند.

روش آبکاری اتصالات گالوانیزه به دو روش گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم می باشد که به وسیله موارد استفاده از آن اتصال انتخاب می گردد.

قیمت اتصالات گالوانیزه اصفهان

روش ساخت گالوانیزه: به دو صورت گرم و گالوانیزه سرد صورت می پذیرد. مقدار سیلیکون و فسفر موجود در  اتصالات گالوانیزه شدیدا ضخامت و ظاهر پوشش گالوانیزه را تحت تاثیر قرار می دهد. مقدار 04/0% سیلیکون یا بیشتر و یا مقدار 05/0% فسفر یا پیشتر در اتصالات گالوانیزه منجر به ضخیم شدن پوشش می شود، که شامل آلیاژهای آهن- روی می باشد. کربن، سولفور و منگنز موجود در اتصالات گالوانیزه اثر کمی در ضخامت پوشش گالوانیزه دارد.

اتصالات گالوانیزه اصفهان به دو صورت اتصالات سفید اصفهان و سیاه اصفهان تولید می شود و این نوع اتصالات به صورت اتصالات دنده ای می باشد و در صنایع آب، گاز، بخار، هوا و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

ساختاراتصالات گالوانیزه اصفهان شامل: زانو گالوانیزه اصفهان، مغزی گالوانیزه اصفهان، سراه گالوانیزه اصفهان، تبدیلی گالوانیزه اصفهان، بوشن گالوانیزه اصفهان، روپیچ توپیچ گالوانیزه اصفهان، مهره ماسوره گالوانیزه اصفهان، چپقی گالوانیزه اصفهان و … می باشد.

خرید اتصالات گالوانیزه اصفهان

اتصالات گالوانیزه اصفهان ساخته شده از آهن چکش خوار گالوانیزه می باشد که در موارد زیر کاربرد دارد:

  • تاسیسات صنعتی
  • سیستم تهویه مطبوع
  • تاسیسات آب ساختمان
  • تاسیسات آتش نشانی
  • خطوط لوله هوا تحت فشار
  • اتصالات گالوانیزه اصفهان

لیست قیمت اتصالات گالوانیزه اصفهان

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.