قیمت اتصالات گالوانیزه آب

قیمت اتصالات گالوانیزه آب

هر روزه نیاز به مصرف آب در زمینه های مختل اعم از آشامیدنی،کشاورزی، صنعتی و موارد دیگر رو به افزایش است که برای انتقال آب به هر کدام از نیاز ها رعایت مسائل مختلف با توجه به میزان و حجم نیاز، فاصله، محل قرار گیری جغرافیایی، دسترسی به مواد اولیه، قیمت تمام شده و … مورد توجه قرار می گیرد. لذا به صورت مستمر در زمینه های فوق با استفاده از تکنولوژی های روز تحقیقات و اطلاعات در حال انجام و مصالح جدید در حال تولید و یا مصالح موجود در حال ارتقا می باشد.

از این رو می توانیم به معرفی لوله و اتصالات گالوانیزه که تکنولوژی ساخت عملیات گالوانیزاسیون آن از سال 1772 شروع شده است و تا به امروز در حال استفاده در قسمتهای مختلف و در حال ارتقا می باشد به عنوان یکی از روشهای موفق و کارآمد برای تولید لوله و اتصالات به این روش بپردازیم.

خرید اتصالات گالوانیزه

اتصالات گالوانیزه به عنوان مهمترین قسمت سیستم لوله کشی لوله های گالوانیزه به خاطر برخورداری خواص متعدد که از جمله آن می توان به مقاومت در برابر رطوبت، خوردگی، پوسیدگی، زنگ زدگی، رسوبات و املاح موجود در آب، گرم و سر شدن های مکرر و موارد دیگر که می توان به آن اشاره کرد.  باعث شده است به عنوان یکی از گزینه های برتر در انتخاب برای انتقال آب مخصوصاٌ آب آشامیدنی که انتقال و مصرف آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد استفاده کرد.

با توجه به ویژگیهایی که ذکر شد استفاده از این اتصالات برای انتقال آب به دلیل موارد بهداشتی انتخاب را بسیار سختر می کند  چون علاوه بر اینکه نباید این اتصالات در دراز مدت دچار مشکل بشود باید از نظر سلامت انتقال آب چه در قسمت آشامیدنی برای انسان چه در موارد دیگری همچون کشاورزی تاثیرمخربی بر روی آب بگذارد. با توجه به استفاده سالیان دراز از اتصالات گالوانیزه این تضمین را داده اند که برای سلامتی و در مقابل آب واکنش منفی از خود بروز نمی دهند.

در ادامه به معرفی انواع اتصالات می پردازیم که در لوله کشی آب مورد استفاده قرار می گیرد:

انواع مغزی گالوانیزه، مهره ماسوره گالوانیزه، زانویی 45 درجه گالوانیزه، زانو 90 درجه گالوانیزه، انواع سه راهی گالوانیزه، چپقی گالوایزه، واسطه گالوانیزه، چها راهی گالوانیزه، درپوش گالوانیزه و موارد دیگر که به روش رزوه ای تولید می شود و در انواع داخل رزوه و بیرون رزوه در ابعاد مختلف موجود می باشد.

لیست قیمت اتصالات گالوانیزه

 

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.