شیر گازی صافی دار سیتکو

شیر گازی صافی دار سیتکو

مجموعه بزرگ سیتکو در زمینه شیرآلات صنعتی، بهداشتی،اتصالات و لوله و بسیاری از ملزومات دیگر از جمله موتورخانه،حمام و آشپزخانه فعال بوده است. این شرکت با در دست داشتن کارشناسان متخصص در این صنعت و همینطور بهره گیری مستمر از تکنولوژی روز دنیا برای افزایش کیفیت روز افزون صنایع تولیدی باعث شده است تا در رده بالایی هم از

لحاظ کیفیت و هم از لحاظ کمیت قرار گیرد. برند سیتکو یک برند ایرانی می باشد که برخی از محصولات آن در کشور چین و بخشی دیگر در ایران تولید می گردد.

شیر صافی دار جهت فیلتر نمودن زواید آب و جداسازی در تمامی تاسیسات آبرسانی استفاده می شود و شیر صافی دار در تمامی تاسیسات گاز، بخار، روغن، شبکه های آبرسانی از جمله آب آشامیدنی و سیالات غیر خورنده به کار می روند. شیر صافی دار شیری است که دارای فیلتر و صافی بوده و در قسمتهای سیستم صافی تاسیسات، در سیستم سرمایش و گرمایش،

سیستم های بهداشتی و آبیاری، خطوط انتقال نفت و گاز و خطوط توزیع بنزین و بخار اشبع مورد استفاده قرار می گیرد.

شیر گازی صافی دار شیری می باشد که در مصارف مختلف استفاده و در مصارف مایعات مورد استفاده قرار می گیرد و جزء بهترین شیرها برای تصفیه نمودن سیالات استفاده می شود. جنس بدنه این شیر از برنج با روکش نیکل می باشد و توپی آن از جنس برنج است واشر ساخته شده در این نوع شیرها از فیبر قرمز می باشد جنس فیلتر آنها هم از فولاد ضد زنگ و در آخر دستگیره آن هم از جنس آلومنیوم می باشد.

شیر گازی صافی دار می تواند تا 20 با فشار کاری را تحمل نماید و تا دمای 120 درجه سانتی گراد نیز می تواند مقاومت کند.شیر گازی سیتکو در سایز های 2/1 و 4/3 ساخته می شود و برای مصرف به بازار عرضه می شود.

شیر گازی صافی دار سیتکو

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.