شیر گازی امین

شرکت تولیدی صنعتی امین شیر فعالیت خود را از سال 1331 در زمینه تولید قطعات پرسکاری، سری تراشی، و شیرهای مورد استفاده وسایل گازسوز آغاز نمود. شیرهای ساخته شده توسط این شرکت دارای کیفیت و کارکرد مطمئن بالایی می باشد. شرکت امین شیر در تولید شیرهای توپی جهت مصارف خانگی و تجاری تجارب بالایی دارد. استحکام و دوام بالای این محصولات به علت انتخاب مواد و قطعات مناسب  که منجر به طول عمر بالا می باشد می شود.

شیرالات از اساسی ترین اجزای خطوط لوله، نفت گاز ، آب و … می باشند.شیرآلات شیر گازی با شیر توپی ball valve که متریال مصرفی آن برنج می باشد. دنده های این شیر از نوع NPT بوده که سازگاری کامل با سردنده های موجود در بازار را دارد.

شیر گازی امین شیر از بهترین جنس ها و شیرآلات گازی برنجی در بازار ایران به شمار می رود.

شکی نیست که شیرالات از اساسی ترین اجزای خطوط لوله، نفت گاز ، آب و … می باشند.شیرآلات شیر گازی با شیر توپی ball valve که متریال مصرفی آن برنج می باشد. دنده های این شیر از نوع NPT بوده که سازگاری کامل با سردنده های موجود در بازار را دارد.

دسته های قرمز در شیرهای توپی نمایانگر استفاده برای گاز می باشد. شیرهای گازی به صورت ربع گرد و قطع و وصل ربع گرد و قطع و وصل به صورت سریع می باشد.

خرید شیر گازی امین

اجزای شیر گازی توپی شامل: بدنه ، کلاهک، توپی، نشیمنگاه توپی، ساقه، اورینگ ، مهره واشر دار، واشر، دسته  و روکش دسته می باشد. که جنس بدنه ، کلاهک ، ساقه از برنج و جنس  مهره واشر دار و دسته از آهن گالوانیزه شده و جنس توپی از برنج با روکش نیکل و کروم می باشد.

شیر گازی امین شیر دارای سایزهای مختلفی می باشد که در زیر ذکر می شود:

شیر گازی معمولی امین شیر در سایز 2/1 اینچ

شیرگازی معمولی امین شیر در سایز 4/3 اینچ

شیر گازی معمولی امین شیر در سایز 1 اینچ

شیر گازی معمولی قفل شونده امین شیر در سایز 1 اینچ

شیر گازی معمولی امین شیر در سایز 4/1 1 اینچ

شیر گازی معمولی امین شیر در سایز 2/1 1 اینچ

شیر گازی معمولی قفلی امین شیر در سایز 2/1 1 اینچ

شیر گازی معمولی امین شیر در سایز 2 اینچ

لیست قیمت شیرگازی امین

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.