شیر پیسوار فیلتر دار رهانه

شیرآلات بهداشتی نقش خیلی پررنگی در زندگی افراد ایفا می کند , این یکی از عوامل مهمی است که باید به آن توجه کرد و نباید نسبت به آن ها چشم پوشی کرد . شرکت رهانه یکی از برندهای معروف شیر آلات بهداشتی است که مهر استاندارد ملی ایران را در سال 1371 و گواهینامه  ISO_ 9002 را در سال 1374 دریافت کرده است .

شرکت شیر آلات رهانه جزء اولین تولید کننده شیر آلات ساختمانی است که جهت رعایت مسائل زیست محیطی و کاهش آلاینده ها روش تولید شیر آلات را متحول نمود .این شرکت از پر فروش ترین شرکت هایی است که با کیفیت ترین محصولات را در اختیار مشتریان قرار می دهد . این از جمله مزیت های این شیرآلات  در مقایسه با سایر برندها است. شرکت شیر آلات رهانه از سال 1367تا کنون در زمینه تولید انواع محصولات شیر آلات مختلف و تولید شیر اطمینان , بشکه  و لباس شویی , شیر پیسوالو, شیر پیسوالو فیلتر دار, شیر تک ضرب , شیر تخلیه , شیر خودکار , شیر توپی , شیر لباس شویی , شیر حوضی و شیر فلوتر فعالیت کرده است .

خرید شیر پیسوار فیلتر دار رهانه

محصولات رهانه از باکیفیت ترین شیرآلات برنجی است که همین معیار کارخانه رهانه را به یک تولید کننده قدرتمند تبدیل کرده است .شیر پیسوار رهانه از جمله محصولات مورد بحث است که به دو نوع فیلتر دار و بدون فیلتر تولید شده است .شیر پیسوار فیلتردار از تولیدارت منحصر به فرد این کارخانه است . این نوع محصول جز و شیر آلاتی است که وظیفه قطع و وصل جریان در شیراهرمی یا شیر مخلوط دست شویی ها و ظرف شویی ها را به عهده دارند .شیر پیسوار فیلتردار باعث می شود که سنگ ریزه های موجود داخل آب توسط این فیلتر حذف و تصفیه شوند اما این به معنی سالم وپاک بودن کامل آب شرب نیست و نیاز به  تهیه فیلتر خانگی است .

گاهی هم می توانید با باز و بسته حردن فیلتر شیر پیسوار آن را تمیز کنید زیرا در غیر این صورت امکان افت فشار آب مصفی به وجود می آید . تنظیم و کنترل فشار آب از دیگر کاربردهای آن است . گاهی اوقات اگر احساس می کنید که آب ساختمان مسکونی پرفشار است تنها می توانید با بستن کمی از شیر پیسوار فشار آب را کم کنید .شیر پیسوار فیلتردار در سایزها ی2/1 و سایز 8/3 تولید می شوند و دبی جریان 2/1 و 8/3 را انتقال می دهد . شیر پیسوار فیلتردار ابزار کوچکی است که درانتهای خروجی لوله کشی آب نصب می گردد. این محصول قیمت پایینی دارد و به راحتی برای همه مشتریان قابل دسترس خواهد بود .

قیمت شیرپیسوار رهانه

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.