شیر لباسشویی رهانه

تهیه محصولات بهداشتی مورد نیاز از جمله شیر آلات بهداشتی که نقش عمده ای در زندگی آدمی دارد از شرکت های معتبر و شناخته شده , از عوامل مهمی است که امروزه همگان به آن توجه دارند . شرکت شیر آلات رهانه از قدرتمند ترین کارخانه های تولید شیر آلات بهداشتی مورد نیاز ساختمانی ها و منازل است که دارای استاندارد ملی از سال 1371 است . این شکت عضو اولین تولیدکنندگان جامعه است که روش تولید شیر آلات را متحول نمود . شرکت شیر آلات رهانه به دلیل مزایا و محاسنی که دارد همیشه در اولویت خرید مشتریان  قرار دارد .شیر لباس شویی رهانه یکی از مرغوب ترین محصولاتی است که این شرکت به تولید آن می پردازد.شیر لباس شویی یا شیر زاویه رهانه از جمله محصولات با کیفیت و با دوام این شرکت معتبراست که معمولا شیر لباس شویی رهانه به عنوان دو حالت ( قطع /وصل ) مورد استفاده قرار می گیرد .و دلایل آن به شرح ذیل است :

1)شیرلباس شویی رهانه ارزان است .

2)شیر لباس شویی رهانه وقتی تنظیم شود , در همان حالت باقی می ماند .

3)وضعیت باز یا بسته بودن شیر لباس شویی رهانه را خریداران خود می توانند به وضوح مشاهده کنند .

خرید شیر لباسشویی رهانه

محصول شیر لباس شویی رابطی است بین شبکه لوله کشی و ماشین لباس شویی که به وسیله شلنگ به یکدیگ وصل می شود . ساختار شیر لباس شویی برند رهانه از قطعاتی چون تنه برنجی , دسته توپی , ساق و ساچمه تشکیل می شود .در صورت برابر بودن مسحت سطح روزانه شیر لباس شویی رهانه با مساحت سطح مقطع لوله بازده شیر لباس شویی رهانه  به عنوان وسیله ای جهت کنترل کاهش می یابد . این محصول مرغوب از جمله محصولات با کیفیت و استاندارد بالایی می باشد که توسط شرکت رهانه تولید و روانه بازار می شود .

ویژگی ها و مشخصات شیر لباس شویی رهانه :

  • آبکاری نیکل
  • مقاومت کافی بدنه دربرابر گشتاور ناشی از بستن شیر
  • تعداد دنده وروردی و خروجی کافی جهت اطمینان از آب بندی بودن شیر
  • تهیه شده از بهترین برنج مقاوم در آب های آهکی و نمکی
  • دسته آلومینیومی و مقاوم در مقایسه با شیرهای چینی ودسته پلاستیکی
  • دارای ساچمه تمام برنجی همراه با روکش مقاوم آبکاری کروم
  • هرکارتن مخصوص 100عدد شیر با دسته آی رنگ است
  • بسته بندی لوکس تکی
  • کلیه محصولات شرکت رهانه دارای یک سال ضمانت می باشد .

شیرهای لباس شویی چینی زیادی در بازار عرضه شده است , ولی به این موضوع توجه کنید که همه آن ها فاقد عمر بالا و کیفیت هستند . جنس آن ها معمولا از سرب خشک با ساچمه آهنی بوده و یا آلیاژ برنج آن ها با درصد کم مس و روی می باشد .

قیمت شیر لباسشویی رهانه

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.