شیر قو تو کاسه رفیع نوین

بهترین شرکت تولید کننده محصولات بهداشتی , شرکتی است که دارای استانداد ملی ایران و گارانتی باشد . زیرا خرید محصولات بهداشتی از جمله شیرآلات بهداشتی در سلامت زندگی فردی بسیار موثر است . شرکت شیر آلات رفیع نوین از جمله شرکت هایی است که مرغوب ترین محصلات را ارائه می دهد . این شرکت معتبر از سال 1365 توانسته است در مدت زمان کوتاه در دسته پیشرفته ترین تولید کنندگان  ایران قرار بگیرد و بهترین و باکیفیت ترین شیر آلات را در زمینه  تولید شیرآلات بهداشتی ساختمان , انواع قطعات و ملزومات بهداشتی, شیر پیسوارفیلتردار, بدون فیلتر , شیر شلنگی , شیر لباس شویی , شیر رادیاتور ,شیرهای تک ضرب , مغزی  شیرهای کلاسیک , شیر غیر گازی , شیر پیسوار , شیر گرمایشی , شیر گازی و شیر قو تولید می کند .

خرید شیر قو تو کاسه رفیع نوین

شیر قوتو کاسه یکی از محصولات باکیفیت شرکت رفیع نوین است . محصول شیر قو رفیع نوین دارای  انواع قودیواری کلاسیک , قو دیواری اهرمی , قوتوکاسه کلاسیک و قوتو کاسه اهرمی است . شیر قوتوکاسه نوعی شیر از جنس برنج است که دارای یک ورودی و یک خروجی است , که ورودی آن به خروجی لوله آب کاسه ظرفشویی یا روشویی و خروجی آن به عَلَم شیر وصل می شود . این نوع شیرها به دلیل شبیه بودن شکل ظاهریشان به “قو” به این نام معروف شده اند و از آن ها برای برداشتن آب سرد و گرم استفاده می شود . مزیت شیر قوتوکاسه رفیع نوین نسبت به سایر برندها در قیمت مناسب آن , نصب آسان و ضد زنگ بودن آن است . نوع شیرهای قو دیواری جهت نصب بر روی دیوار به آسانی مورد استفاده قرار می گیرد .برخی از مشخصات فنی این محصول به صورت زیر است :

  • تنه برنجی
  • کله شیر از جنس سرب
  • جنس مغزی از نوع کارتریج
  • سایز ورودی 2/1
  • سایزخروجی 4/3
  • زاویه مستقیم بین ورودی و خروجی

از همین رو تمایل مشتریان برای خرید این نوع محصول رفیع نوین و به افزایش است . قیمت این محصول بسیار کم هزینه و مناسب برای استفاده در شیر آلات ساختمانی  و منازل است .

لیست قیمت شیر قو توکاسه رفیع نوین

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.