شیر فلکه کیسان

شیر فلکه کیسان

گروه تولیدی شیرآلات کیسان با هدف ارتقاء سظح تولیدات داخلی با تجربه علمی و صنعتی و بهره گیری از کادری متخصص و نیز تکیه بر محاسبات ، طراحی ، ساخت و تجهیزات مدرن فنی خویش توانسته یکی از موفق ترین تولید کنندگان داخلی محصوب گردد.

قیمت شیر فلکه کیسان

باز و بسته شدن سیال در شیر فلکه به وسیله دسته فلکه می باشد و توانایی در برابر فشار کاری 20PN را دارا می باشد.شیر فلکه های سیم در سیستم های گرمایشی سیستم های بهداشتی و پنوماتیک انتقال بخار اشباع سرویس های لوله کشی منازل و شبکه های آبرسانی شبکه های توزیع گازوئیل بنزین و دیگر هیدروکربن ها و مایعات غیر خورنده کاربرد دارد.

مواد تشکیل دهنده شیر فلکه کیسان برنج با کیفیت بالا و دارای استاندارد ایزو 228 می باشد. واشر موجود در این شیر فلکه از مواد PTFE  بوده و همچنین چرخ دسته آن ساخته شده از جنس آلومینیوم و پوشش اپوکسی می باشد. شیرفلکه های کیسان مورد استفاده در آب و روغن در سایز 2/1 اینچ تا 4 اینچ در بازار موجود می باشد. مقاومت فشار این محصول نیز حداکثر 20 بار و دمای حداکثر 120 درجه سانتی گراد را تحمل می کند.

خرید شیر فلکه کیسان

فلکه های کیسان به صورت دنده مادگی می باشد که قابلیت اتصال به لوله های فلزی گالوانیزه و لوله های 5 لایه و موارد مشابه را به خوبی دارا می باشد

به طور کلی شیر فلکه ها وظیفه قطع و وصل و تنظیم دبی جریان سیالات را بعهده دارند دارای کاربردهای وسیع و مهمی در صنایع مختلف از جمله صنعت تاسیسات می باشند. در تعیین شیرفلکه ها از لحاظ بهترین انتخاب هرچه افت کمتری در خود داشته باشند جز بهترین شیرفلکه های شناخته می شوند

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.