شیر فلکه کشویی سامین

شیر فلکه کشویی سامین

شیرالات از مجموع وسایل مورد نیاز برای تمامی مکان های مسکونی می باشند.با گسترش لوله کشی ها توسط صنعت گاز، اب، بخار و…استفاده از شیرالات نیز ضروی شد زیرا این محصول وظیفه مدیریت جریان لوله ها را برعهده دارد.

شیرالات از جمله وسایلی می باشند که داری قدمتی طولانی هستند.در گذشته های نچندان دور نیز از شیرالات برای کنترل جریانات لوله ها استفاده می کردند.شیرالات در ان زمان تنها برای قط و وصل کردن جریان لوله ها مورد استفاده قرار می گرفتند.اما امروزه با پیشرفت صنعت شیرالات توانایی های این محصول نیز پیشرفت چشمگیری داشته است.

در فرایند تولید تمامی شیرالات از الیاژ برنج یا سرب استفاده می شود که همین باعث می شود شیرالات به دو نوع شیرالات بهداشتی و شیرالات صنعتی تقسیم شوند.شیرالات بهداشتی اغلب در مکان های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند و از شیرالات صنعتی در پالایشگاه ها،  صنعت گاز و…استفاده می شود.

خرید شیر فلکه کشویی سامین

شیرالات در انواع مختلفی و توسط تولید کنندگان مختلفی راهی بازار می شوند.یکی از شرکت های تولیدی شیرالات که دارای شهرت فروانی نیز می باشد، شرکت تولیدی شیرالات سامن است.از جمله تولیدات این شرکت:شیر فلکه کشویی سامن است که در ادامه به شرح ان می پردازیم.

 

شیر فلکه کشویی سامن

شیر فلکه کشویی سامن یکی از محصولات شرکت تولیدی شیرالات سامن و محصولات رایج در بازار می باشد.

شرکت تولیدی شیرالات سامن از جمله شرکت های پیشگام در صنعت شیرالات می باشد.این شرکت توانسته یا تلاش فروان و تجهیزات پیشرفته موفق به دریافت نشانه استاندار ملی شود.همچنین این محصولات این شرکت دارای شهرت فروانی در میان محوصلات عرضه در بازار می باشند.

قیمت شیر فلکه کشویی سامین

محصولات شرکت تولیدی شیرالات سامن در انواع مختلفی راهی بازار می شوند.یکی از محصولات این شرکت که در بازار بسیار رایج است، شیرفلکه کشویی سامن می باشد که در مکان های مسکونی و عمومی کاربرد فراوانی دارد.

شیر فلکه کشویی سامن در سایز های مختلفی مانند: شیرفلکه کشویی 2.3 اینچ سامن، شیرفلکه کشویی    3.1 اینچ سامن، شیرفلکه کشویی 1.8 اینچ سامن، شیر فلکه شویی 2.8 اینچ سامن، شیر فلکه کشویی 2.5 اینچ سامن و…می باشند که در کیفیت هایی مناسب راهی بازار می شوند.

لیست قیمت شیر فلکه کشویی سامین

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.