شیر رادیاتور رفیع نوین

اگر به دنبال موفقیت کامل و بی نقص در زندگی خود هستید , باید سعی کنید همیشه بهترین انتخاب هارا داشته باشید . بهترین انتخاب ها زمانی تحقق می یابند که برای آن ها وقت و دقت بیشتری را صرف کنید تابتوانید باکیفیت ترین محصولات را از بهترین برندها و شرکت های معتبر تهیه و خریداری کنید . شرکت شیر آلات رفیع نوین  از سال 1365 توانسته است با سرمایه ای اندک و در مدت زمان کوتاه در دسته پیشرفته ترین تولید کنندگان قرار بگیرد و بهترین و باکیفیت ترین شیر آلات را در زمینه  تولید شیرآلات بهداشتی ساختمان , انواع قطعات و ملزومات بهداشتی, شیر پیسوارفیلتردار, بدون فیلتر , شیر شلنگی , شیر لباس شویی , شیر رادیاتور ,شیرهای تک ضرب , مغزی  شیرهای کلاسیک , شیر غیر گازی , شیر پیسوار , شیر گرمایشی , شیر گازی و شیر قو تولید می کند و در طول سال ها تجربه و بهره گیری از اطلاعات روز با قیمت هایی مناسب ارائه می دهد .

خرید شیر رادیاتور رفیع نوین

شیر رادیاتور رفیع نوین از پر فروش ترین محصولاتی است که امروزه خریداران زیادی دارد .شیر رادیاتور از جمله به تجهیزات کنترل کننده دمای محیط در سیستم های حرارتی و  به وسیله ای که برای بستن و باز کردن جریان آب استفاده می گردد می گویند . که نوع دیگر آن شیر ترموستات رفیع نوین می باشد که این شیر معمولا نوعی  پیشرفته تر از شیر رادیاتور معمولی است که علاوه بر قطع و وصل کردن جریان آب گرم رادیاتور قابلیت انعطاف نیز دارد و آن را با دمای محیط متناسب می کند.گرمای رادیاتور طبق آب گرم وارد شده به داخل رادیاتورهاست که قابلیت تنظیم درجه گرما را دارد . هر رادیاتورها ی شوفاژ با ورود آب گرم و خروج آب گرم تنظیم گرمای شوفاژ را انجام می دهد و شیر پایین رادیاتور برای تنظیم خروج آب رادیاتور می باشد .

شیر رادیاتو رفیع نوین محصولی است که حرارت را از طریق جابه جایی طبیعی ( 75 الی 80 درصد ) و تابش ( 20الی 25درصد ) به هوای اتاق منتقل می کند .سر راه ورود آب گرم رادیاتور شیر مخصوصی به نام شیر رادیاتور نصب می گردد که وظیفه قطع جریان و یا کنترل مقدا جریان آب در رادیاتور هارا به عهده دارد .این محصول معمولا دوبل گلاژ است که این به معنی این است که داخل شیر نیز یک تنظیم کننده وجود دارد که به وسیله آن می توان مقطع عبور آب را تنظیم نمود . این محصول برند رفیع نوین یک نوع شیر بشقاب زاویه ای است . یک طرف این شیر حالت مهره ماسوره ای دارد که به رادیاتو وصل می شود و طرف دیگر آن از داخل  به صورت دنده ای است که به لوله ورود آب گرم وصل می شود .  شیر رادیاتور شوفاژ به سه دسته تقسیم می شود که شامل شیر سوپاپ دار , شیر ترموستات است که عموما دوشیر استفاده می شود که یک شیر برای ورود آب گرم برای بالای رادیاتور و شیرپایین رادیاتور برای خروج آب گرم رادیاتور تعبیه شده است .

قیمت شیر رادیاتور رفیع نوین

در صوتی که گرما از منبع خارجی ( مانند تابش خورشید , افزایش تعداد ساکنین و یا تجهیزات  و لوازم برقی ) به فضا تحمیل شود , دمای اتاق افزایش می یابد و ساکنین مجبور به باز کردن پنجره ها می شوند و این کار باعث مصرف شدن زیاد انرژی می شود . پس برای جلوگیری  از این اتلاف و بهینه سازی مصرف انرژی بهتر است بجای استفاده از شیر دستی رادیاتور از شیر خودکار حرارتی رادیاتور ( شیر ترموستاتی ) استفاده کرد . به وسیله این شیر می توان درجه حرارت را کنترل و تنظیم کرد . بر روی لوله برگشت رادیاتور , زانوی مخصوصی به نام زانو قفلی نصب  می گردد که برای بالانس کردن سیستم به صورت مصنوعی و هنگام جدا کردن رادیاتور در هنگام تعمیر استفاده می شود . برای تخلیه هوای داخل شبکه لوله کشی و رادیاتورها در زمان اب بندی و خارج کردن حباب های هوایی در بالای رادیاتور یک شیر مخصوص به نام شی هواگیری نصب می شود . به این نوع شیرها به دو نوع دستی و خودکار تولید می شوند . شیررادیاتور رفیع نوین از بهترین محصولات در این سال ها است که با بهترین و مناسب ترین قیمت به بازار عرضه می شود .

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.