شیر خودکار فنری سیتکو

شیر پیسوار سیتکو

مجموعه بزرگ سیتکو در زمینه شیرآلات صنعتی، بهداشتی،اتصالات و لوله و بسیاری از ملزومات دیگر از جمله موتورخانه،حمام و آشپزخانه فعال بوده است. این شرکت با در دست داشتن کارشناسان متخصص در این صنعت و همینطور بهره گیری مستمر از تکنولوژی روز دنیا برای افزایش کیفیت روز افزون صنایع تولیدی باعث شده است تا در رده بالایی هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ کمیت قرار گیرد. برند سیتکو یک برند ایرانی می باشد که برخی از محصولات آن در کشور چین و بخشی دیگر در ایران تولید می گردد.

شیر پیسوار برنجی سیتکو که جهت باز و بسته بودن در یک زمان طولانی مورد استفاده قرار می گیرد شیر پیسوار برنجی سیتکو در سایزها مختلف و مدل های مختلف توسط این شرکت با کیفیت و استاندارد تولید و تهیه می شود. شیر پیسوار سیتکو از جنس تنه و دسته برنجی و دارای پوشش نیکل- کروم می باشد. کاربرد کلی این شیر در زیر ظرفشویی یا لباسشویی می باشد به همین جهت به این شیر شیر پیسوار ظرفشویی یا لباسشویی نیز گفته می شود.

خرید شیر خودکار فنری سیتکو

شیر پیسوار در دو نوع در بازار عرضه می شود شیر پیسوار فیلتردار و بدون فیلتر که تنها تفاوت آن در این است که شیر پیسوار فیلتر دار باعث می شود تا سنگ ریزه های موجود داخل آب توسط فیلتر حذف و نسبتا تصفیه شوند و در کاهش رسوبات موجود در آب آشامیدنی کمی کمک می کند. که شیر پیسوار رفیع نوین دارای فیلتر بوده و سبب می شود که از ویژگی فیلتر کردن رسوبات استفاده کند.

شیر آلات برنجی پیسوار سیتکو در دو نوع آب سرد و گرم تولید می شود و جهت تفکیک آب سرد و گرم می باشد. که پس از لوله کشی گالوانیزه آب ساختمان نیازمند آن هستیم که در زیر سینک و روشویی و محل قرار گیری لباسشویی از آن بهره جست در این مکان ها برای  هر کدام یک جفت شیر پیسوار نصب و بسته می شود که این عمل توسط اتصالات گالوانیزه و نوار تفلون و یا  تفلون مایع انجام می گیرد.

لیست قیمت شیر خودکار فنری سیتکو

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.