شیرگازی مهشیر

شیر گازی مهشیر

شرکت شیر گازی مهشیر از جمله تولید کننده ها در زمینه تولید و عرضه شیر گازی می باشد که در سال 1348 اقدام به تولید انواع شیرآلات گازی و شیرالات غیرگازی نمود که این شرکت محصولات خود را با علامت استاندارد برای استفاده گازی ارائه می دهد.

شیرالات از اساسی ترین اجزای خطوط لوله، نفت گاز ، آب و … می باشند.شیرآلات شیر گازی با شیر توپی ball valve که متریال مصرفی آن برنج می باشد. دنده های این شیر از نوع NPT بوده که سازگاری کامل با سردنده های موجود در بازار را دارد. شیر گازی استاندارد مهشیر اقدام به تولید شیر توپی یکربع گرد با مواد اولیه برنج MS58 با روش های فور جو استفاده از ماشینکاری براساس استاندارد ملی ایران نموده است.

قیمت شیرگازی مهشیر

شیر گازی مهشیر در سایز های زیر قابل دسترسی می باشد.

شیر گازی مهشیر سایز 3 اینچ

شیر گازی مهشیر سایز 2 اینچ

شیر گازی مهشیر سایز 1/3 اینچ

شیر گازی مهشیر سایز 4/1 اینچ

شیر گازی مهشیر سایز 8  اینچ

شیر گازی مهشیر سایز 1  اینچ

شیر گازی مهشیر سایز 1/2 اینچ

از جمله ویژ شرکت شیر گازی مهشیر از جمله تولید کننده ها در زمینه تولید و عرضه شیر گازی می باشد که در سال 1348 اقدام به تولید انواع شیرآلات گازی و شیرالات غیرگازی نمود که این شرکت محصولات خود را با علامت استاندارد برای استفاده گازی ارائه می دهد.

شیر گازی مهشیر دارای بدنه، دسته روی ساقه و توپی هستند که آلیاژ مورد استفاده در هر سه نوع قطعه ذکر شده از برنج است و دارای دنده های ورودی و خروجی بوده و در مصارف گاز شهری و گاز مایع روغن و نفت و گازوئیل و هوای فشرده و آب سرد کاربرد دارد.

خرید شیرگازی مهشر

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.