شیرگازی استاندارد

شیر گازی استاندارد

صنعت شیرلات به عنوان تولیدکننده وسایل مورد نیاز مسکونی ها امروزه گام بلندی در پیشرفت ساخت و ساز های کشور برداشته است.شیرگازی نیز به عنوان یکی از شیرالات تولیدی در صنعت شیرالات شهرت فراوانی را کسب کرده است

شیرگازی که ان را با نام های دیگری مانند شیرتوپی می شناسند در صنعت گاز کاربرد فراوانی دارد که رنگ قرمز دسته این شیر بیان گر همین موضوع می باشد حتی دلیل نام گذاری ان به شیرگازی نیز کاربرد ان در صنعت گاز می باشد.اما ساختار این شیردور از پیچیدگی بوده و کارکردن با بسیار ساده است همچنین این شیر بسیار مقاوم بوده و تحمل حرارت تا 400 درجه سانتیگراد را دارد. در داخل این شیر توپی قرار گرفته که عمل باز و بسته شدن را انجام می دهد.این شیر بیشتر برای قط و وصل کردن جریان لوله ها مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید شیرگازی استاندارد

شیرگازی در مدل و انواع مختفلی مانند:شیرگازی دسته اهرمی، شیرگازی دسته خروسکی،شیرگازی قفل کننده و …وجود دارد البته کاربرد شیرگازی در صنعت گاز به دو صورت کنترل مسقتیم و کنترل از راه دور می باشد.

شیرگازی به دلیل داشتن عملکردی دور از پیچیدگی قیمتی ارزانی نیز در بازار دارد.این شیر در کنار ارزان بودن سرعت عمل بالایی نیز دارد.شیرهای گازی به دلیل مقاوم بودن در برار فشار و زنگ زدگی در صنعت ساخت و ساز بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.اما در کنار تولیدات استاندار شیرگازی تولیدات تقلبی نیز عرضه بازار می شود که در ادامه به شرح این موضوع می پردازیم.

لیست قیمت شیرگازی استاندارد

شیرگازی استاندارد

جنس شیرگازی استاندارد معمولا از برنج می باشد که در سایز های مختلفی مانند:3/8، 1/4، 1/2، 3/4،و…عرضه بازار می شوند.  شرکت های تولیدی این شیرکه نشانه ملی استاندارد را به خود اختصاص داده اند علارتند از:شرکت تولیدی شرگازی ایران، شرکت تولیدی شیرگازی سارا،شرکت تولیدی شیرگازی استارکو، شرکت تولیدی شیرگازی اصفهان، و…این شرکت ها با داشتن نشانه استاندارد ملی همواره به دنبال تولیدی باکیفیت و استاندار بوده و توانسته اند تولیداتی استاندارد راهی بازار کنند.

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.