شیرگازی آذر

گروه صنعتی آذر با هدف تولید شیرآلات و اتصالات در زمینه ساختمانی و صنعتی با به کار گیری نیروهای متخصص و راه اندازی ماشین آلات مورد نیاز این صنعت اقدام به تولید نموده است و توانسته است با استفاده از مواد اولیه مرغوب تولیدات با کیفیتی را به بازار ارئه دهد.

یکی از بهترین شیرآلات صنعتی و ساختمانی به ویژه در حوزه شیر گازی بوده که دارای کیفیت عالی از آلیاژ برنج با آبکاری کروم ساخته شده است که در برابر خوردگی و پوسیدگی مقاومت بسیار خوبی را دارا می باشد. شیرهای گازی آذر به صورت ربع گرد جهت قطع و وصل به صورت سریع ساخته شده است که در سایزهای مختلف از 2/1 اینچ تا 4 اینچ همراه با قیمت مناسب به بازار عرضه می شود.

خرید شیرگازی آذر

کاربرد شیر گازی آذر:

جهت قطع و وصل کردن جریان گاز درون خطوط لوله مورد استفاده قرار می گیرد در تاسیسات خانگی و یا صنعتی و قابل نصب در مکان مختلف چون تاسیسات گازرسانی های مختلف، ورودی مجتمع ها و ساختمان های اداری، قبل از کلیه لوازم گازسوز برای قطع و وصل شدن جریان سیال درون لوله، جهت قرار گرفتن سوراخ توپی بایستی در جهت عمود بر مسیر جریان باشد که با چرخش دسته در قوس 90 درجه جریان درون انشعاب را قطع یا وصل نماید.

اجزاء شیر گازی آذر:

عموما دارای بدنه، دسته روی ساقه و توپی هستند که آلیاژ مورد استفاده در هر سه نوع قطعه ذکر شده از برنج است.

لیست قیمت شیرگازی آذر

بسته به نوع موارد مصرف، انواع شیر گازی شامل شیرهای کپسول گازی، شیرهای بالوالو دسته اهرمی، شیرهای بالوالو دسته خروسکی و شیرهای بالوالو قفل شونده در کارخانه تولید می شود.

از جمله محصولات که قیمت ان در مقایسه با سایر محصولات این شرکت بالاتر می باشد شیر گازی آذر سبک و شیر گازی آذر سنگین می باشد که شیر گازی سنگین بهترین شیر گازی آذر می باشد.

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.