شیرآلات یورک ایتالیا

شیرآلات بهداشتی یکی از مهم ترین تاسیساتی است که در کشورهای مختلف تولید و توزیع می شود . شیرآلات از جمله محصولات پر کاربرد در ساختمان ها هستند که باید در انتخاب آن ها وقت و دقت بیشتری را صرف کرد . شرکت یورک ایتالیا  ITAP) )یکی از برندهای معتبر و مشهور تولید انواع شیرآلات برنجی و منیفولدهای سیستم سرمایش و گمایش در ایتالیا می باشد که در سال 1972 در شهر Lumezzane تاسیس شده است . شرکت یورک ایتالیا استانداردهای DIN EN ISO . ISO 228  و BS EN ISO 228 را به دست آورده است  که گواهینامه های بین المللی لوازم مرغوب تاسیساتی و تجهیزات موتور خانه است.  این شرکت محصولات گوناگونی از جمله شیرهای یک طرفه ( شیر چک ولوCheck Valve  ) , شیرهای فشار شکن , شیر خودکار سوپاپی را تولید می کند .

خرید شیرآلات یورک ایتالیا

این محصولات دارای مشخصات فنی زیر است :

شیر یک طرفه فنری یورک ایتالیا: این نوع محصول را می توان به صورت عمودی و افقی و مورب نصب کرد . بدنه این شیر از آلیاژ برنج و واشر آن از جنس NBR  ساخته شده است .فشار کاری که شیر یک طرفه یورک ایتالیا می تواند متحمل شود در سایزهای 2/1 , 4/3 , 1 اینچ , 12بار یا 174 PSI , در سایز های 4/11 , 2/11 , 2 اینچ 10بار و یا 145 PSI و در سایزهای 2/1   2  , 3 , 4 , اینچ 8بار و یا 116 می باشد .

شیر خودکار یک طرفه مدل اروپا Itap :فشار کاری که شیر یک طرفه مدل اروپا می تواند متحمل شود , در سایزهای 2/1  , 4/3 , 1 اینچ 25بار و یا 5/362  , سایزهای 4/11 , 2/11 , 2 اینچ 18بار و یا 261 Psi و سایزهای 2/21  , 3 , 4 اینچ 12 بار و یا 174 می باشد .

یکی از مهم ترین قطعات لوله کشی شیرالات یورک ایتالیا شیر خودکار یک طرفه است که جزو اتصالات اصلی لوله کشی پمپ است . در حالت عادی لوله ای که از کنتور در امده دارای فشار معمولی , 2بار اتمسفر می باشد . زمانی که شما پمپ را بر سر لوله خود نصب  می کنید , فشار آب بعد از کنتور از فشار آب قبل از آن بیشتر می شود . زیرا پمپ های آب فشاری بیش از فشار آب های شهری را به داخل لوله کشی پمپاژ می کند . و اکنون اگر پمپ خاموش شود , و بین پمپ شما و کنتور شیر خودکار یک طرفه وجود نداشته باشد , تمام آب پمپاژ شده توسط پمپ شما بدن هیچ مانعی به داخل شبکه لوله کشی بر خواهد گشت . برای جلوگیری از این عمل چک ولو باید در هنگام نصب پمپ بین کنتور و پمپ شیر اتوماتیکی نصب شود تا در صورتی که پمپ بعد از پمپاژ آب خاموش شود شیر خودکار نیز بسته می شود . که مانع از ورود آب به شبکه لوله کشی می شود . شیر خودکار یا شیر اتوماتیک یورک ایتالیا از مهم ترین  قطعات مورد نیاز برای نصب  انواع پمپ ها است . این محصول چنان از اهمیت بالایی برخوردار است که در صورت اتصال نادرست و استفاده از جنس نامرغوب کارکرد پمپ را تحت تاثیر غلط قرار می دهد . نوع شیر خودکار مصرفی در پمپ ها به شیر خودکار سوزنی ویا کشویی نیز معروف هستند . این محصول دقیقا بر روی ورودی پمپ بسته می شود و قبل از مهره ماسوره ای قرار دارد که به لوله بسته می شود . اگر شیر خودکار به روی خروجی بسته شود , پمپ روشن نمی شود زیرا فشار قبل از شیر خودکار بالا است و وزن آب  روی شیر خودکار مانع از باز شدن آن می شود . شیر آلات یورک ایتالیا از مرغوب ترین محصولاتی هستند که با مناسب ترین هزینه و با کیفیت ترین محصول عرضه و ارائه می شود .

قیمت شیرآلات یورک ایتالیا

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.