شیرآلات مهشیر

شیرآلات مهشیر

گروه صنعتی معشیر با هدف اعتلای صنعت تولید داخل کشور در زمینه تولید شیرآلات گازی و غیر گازی فعالیت خود را از سال 1360 آغاز نموده است. این شرکت با پشتوانه به دانش فنی متخصصین داخلی به همراه امکانات سخت افزاری گسترده و متنوعی همچون ترانسفرها، ماشین آلات سری تراشی، انواع پرس های فورج و  … قادر به ساخت محصولات خود در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد. تلاش در جهت توسعه و رشد موقعیت پیشتاز در بازارهای منطقه با رعایت الزامات و استانداردهای جهانی همراه با به کار گیری اطلاعات و فناوری های روز دنیا، باعث گردیده این شرکت در سالهای اخیر از جایگاه ویژه ای در سطح کشور به عنوان یکی از معتبر ترین تولید کنندگان قطعات و شیرآلات گازی و غیر گازی کسب نماید. این شرکت با استقرار های نظام های بهبود مستمر با کنترل و نظارت دقیق بر کیفیت مواد اولیه ورودی و همچنین تولید محصولات مطابق با استاندارد های ملی و بین المللی همواره در راستای تامین نیازها و درخواست های مشتریان در زمینه کیفیت و تولید با حداکثر توان کوشیده است. مشتری مداری، تحویل به موقع، حفظ کیفیت و پاسخگویی از اولویت های استراتژیک و خطمشی این شرکت بوده که با اهتمام و جدیت از سوی مدیریت ارشد و تمامی سطوح کارکنان پیگیری می گردد.

شیر گازی مهشیر

شیرها وسیله ای است برای باز و بست، تنظیم و کنترل آب و مایعات و انواع سیالات که در لوله کشی بکار می رود. شیرها از نظر کاربرد به سه دسته شیرهای بهداشتی، شیرهای مسیر و شیرهای کنترل تقسیم بندی می شوندو از نظر جنس یه شیرآلات فلزی و پلاستیکی تقسم بندی می گردند.

انواع شیرآلات بنا به کاربرد شیرآلات ظرفشویی، حمام ، دستشویی، توالت و … می باشد که اینگونه شیرها را Fagot می گویند. شیرها یا برای باز و بست (قطع و وصل) جریان آب مورد استفاده می باشد، مانند شیرهای توپی، شیرهای پروانه ای، شیرهای دروازه ای، شیر مخروطی یا برای تنظیم و کنترل جریان آب به کار می روند مانند شیرهای کروی شکل، شیر یکطرفه، شیر سوزنی، غیر از موارد گفته شده در بالا می توان از شیرهای دیافراگمی- صفحه ای نام برد. برخی از شیرها ممکن است برای هر دو کاربرد استفاده شود مانند شیرهای توپی یا پروانه ای می باشد.

گروه صنعتی مهشیر توانسته است تا به امروز تولیدات بسیاری از موارد فوق را در سبد محصولات خود قرار دهد و در زمینه افزایش کیفیت محصولات تولیدی تلاش های بسیاری را در سالهای گذشته نموده است و رمز موفقیت و هدف اصلی خود را در بالا بردن کیفیت روز افزون با حفظ قیمت تمام شده در فضای رقابتی موجود می داند و با تلاش های شبانه روزی تا به امروز توانسته است ک قدم های خوبی را در این زمینه بردارد.

قیمت شیرگازی مهشیر

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.