شیرآلات رهانه

شیرالات رهانه

شرکت تولیدی شیرالات رهانه یکی از شرکت های معروف در زمینه تولیدات شیرالات می باشد.این شرکت فعالیت اصلی خود را در سال1365شروع می کند و توانسته با تلاش های مکرر و استفاده از تجهزیات نو تولیدات خود را در بهترین کیفیت راهی بازار کند و علامت استاندارملی را به خود اختصاص دهد.

شرکت تولیدی شیرالات رهانه از پیشگامان در صنعت شیرالات می باشد.این شرکت در سال1371 مهر استاندارد ملی را کسب می کند.از محصولات نامدار این شرکت تولیدی می توان به:شیرتمام برنجی، شیربدنه پلاستیکی، شیر فلوتر، شیر یکطرفه غیرگازی، شیرتکضرب،شیرتوپی لوله ای و…نام برد.

قیمت شیرآلات بهداشتی رهانه

شیرالات رهانه

صنعت شیرالات امروزه نقش شایانی در زندگی افراد را بازی می کند به طوریکه وجود این محصول در تمامی مکان های مسکونی و تجاری و…دیده می شود.امروزه صنعت شیرالات بازار داغی را در میان محولات دیگر به خود اختصاص داده است به طوریکه روزانه تعدا زیادی از این محصول در رنگ ها و انواع مختلف راهی بازار می شود.

شیرالات در کارخانه های به طور عمده تولید می شوند.مواد استفاده شده در تولید این محصول الیاژ برنج یا سرب می باشد.به وضوح می توان گفت که تمامی شیرالات هایی که عرضه در بازار می شوند از این دو مواد ساخته شده اند و تنها روکش این محصول که تفاوت در انواع شیرالات به وجود می اورد البته تفاوت ظاهری.اما امروزه ازمایشات ثابت کرده که استفاده از سرب به دلیل خورگی و زنگ زدن برای تولید شیرالات گزینه مناسبی نمی باشد و شیرالاتی که به واسطه سرب خشک تولید می شوند شیرالات بهداشتی نمی باشند.

همان طور که در بالا اشاره کردیم شیرالات در انواع مختلفی راهی بازار می شوند به طوریکه در گذشته شیرالات تنها وظیفه قطع و وصل کردن جریان اب لوله را بر عهده دارند اما امروزه برخی از این شیرالات پیشرفته نتها وظیفه مخلوط کردن اب گرم و سرد را دارد بلکه از حدر رفتن بیش از حد اب نیز جلوگیری می کنند.

روزانه تعدادی زیادی از این شیرالات در انواع مختلف توسط شرکت های تولیدی گوگناگون راهی بازار می شوند.یکی از این شرکت های تولیدی، شرکت تولیدی شیرالات رهانه می باشد

 

لیست قیمت شیرآلات رهانه

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.