اتصالات توپی

موفقیت در زندگی در گرو انتخاب بهترین و با کیفیت ترین محصولات است . اتصالات در لوله کشی یکی دیگر از مواردی است که ساختمان ها کاربد بسیاری دارد , و یکی از مهم ترین کاربردهایی که اتصالات در سیستم لوله کشی دارد , این است که با استفاده از اتصالات و این تجهیزات  به راحتی می توان جهت لوله کشی را تغییر داد . به همین علت , در کنار سیستم لوله کشی و لوله , اتصالات بسیار مهم و کاربردی هستند . برای اتصالات بر حسب نسبت فشار خطوط استاندارهای مختلفی وجود دارد . اتصالات عموما به صورت دسته ای و فورج ساخته و تولید شده است .اتصالات فولادی اتصالاتی هستند که از فولاد یک تکه بدون استفاده از جوشکاری ساخته می شود , و تنها برای تولید اتصالات در زمینه لوله کشی گاز از جوشکاری استفاده می کنند . اتصالات شامل دو نوع درزدار و مانیسمان است  . این اتصالات دارای انواع مختلفی از جمله سه راهی فولادی , زانوی فولادی , سردنده فولادی , تبدیل فولادی و کپ فولادی تولید می شود که در این میان اتصالات فولادی و زانویی فولادی مصرف بیشتری از بقیه دارند . اتصالات به دلیل استفاده در پروژه های ساختمانی نفت و گاز و پتروشیمی باید با استاندارهای لوله های مصرفی از لحاظ ضخامت و اندازه ,  برابر باشند و اتصالات نیز مانند لوله های فولادیدر انواع اتصالات درزدار ومانیسمان بدون درز تولید می شوند . اتصالات از متریالی شامل استیل ,استنلس استیل , آلومینیوم , مس , لاستیک و انواع پلیمرها ساخته می شوند .

اتصالات گالونیزه توپی برزیل

انواع اصلی اتصالات

1.زانویی90درجه (LR )

2.زانویی 90درجه (SR)
3.زانویی 45درجه

4.زانویی180درجه( LR )

5.زانویی180درجه( SR  )

6.سه راهی هم اندازه ( Equal Tee )

7.سه راهی کاهنده ( Reducing Tee )

8.تبدیل کاهنده هم مرکز (Concentric reducer )

9.تبدیل کاهنده غی هم مرکز ( Eccentric reducer )

10.درپوش (Cap)

اتصالات گالوانیزه توپی برزیلی , جزو بهترین اتصالات گالوانیزه ای است که در روند لوله کشی به علت کیفیت بالای این محصول مورد استفاده قرار می گیرد . اتصالات توپی با سه روش گالوانیزه می شوند . این روش ها شامل گالوانیزاسیون هات دیپ , پیس گالوانیزاسیون و روش الکتروگالوانیزاسیون هستند . با توجه به طول 6متری لوله های گالوانیزه نیاز به اتصالات گالوانیزه هست تا خط لوله کشی ادامه پیدا کند . این اتصالات توپی  دارای کیفیت بسیار خوبی هستندکه دارای سبد کاملی از محصولات گالوانیزه از سایز های 2/1 اینچ تا 4اینچ و در برخی از محصولات 6اینچ  را تولید و ارائه داده است .

خرید اتصالات گالوانیزه توپی برزیلی

این اتصالا توپی از جنس گالوانیزه هست که گالوانیزه نیز روکشی از جنس اکسید روی می باشد که به روی قطعات آهنی و فولادی کشیده می شود . اتصالات توپی در برابر سرما و گرما به عبارتی منبسط و منقبض شدن مقاوم هستند. همین طور قادر به تحمل فشار تا 20مرتبه را نیز دارند . اتصالات توپی برزیل با استاندارهای رزوه های NPT و BSP تولید می شوند که بیشتر این اتصالات بر پایه استاندارد BSP می باشند .برای آب بندی و عدم نشت از محل رزوه های اتصالات توپی برزیل باید از اقلامی مانند نوار تفلون , خمیر لوله کشی , کنف و …. استفاده کرد .

.محصولات اتصالات توپی شامل اتصالات سه راهی ( سراه , سه راه , سراهی ) , مهره ماسوره , مغزی تبدیلی 4/3 . 1  . 4/11  . 2/11  . 2  , روپیچ تبدیلی 4/3  .  1  . 4/11  . 2/11 .2 , بوشن تبدیلی 4/3  . 1  .  ,زانو45درجه( زانویی) , تبدیل 4/3  . 1  .  4/1  1  . 2/1  1  .  2  . 2/1  2, 3 .4 . 5  , چپقی روپیچ توپیچ , درپوش , گپ , چهار راه تخت , پل , خم دوسر روپیچ و زانو , خم یکس( چپقی) , بوشن لبه دار , مهره ماسوره سیاه و چپقی 45درجه , سه راه تبدیلی   1 .1  .3.4 .4/11 . 2/11 .2  .2/21 .  3  .  4    , زانو تبدیلی 4/3   . 1  . 4/11 . 2/11 . 2 هستند  که هر کدام از این محصولات کاربردهای جداگانه ای دارند . از جنس چدن چکشخوار و به صورت روکش گالوانیزه گرم می باشد .این محصولات در قیمت های مختلف ارائه می شود.

خرید اتصالات گالوانیزه توپی

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.