Target چیست

تارگت چیست ؟

تارگت از محصولات تولیدی شرکت شیمیایی رازی می باشد که برای چسباندن اتصالات پی وی  سی مورد استفاده قرار می گیرد. این چسب در دو حالت تیوپی و قوطی در وزنهای مختلف بسته به حجم استفاده مصرف کنندگان بسته بندی می شود که از زمان تولید به مدت یک سال دارای کیفیت مطلوب می باشد. چسب تارگت رازی به دلیل ترکیبات فوق العاده از رضایت بسیار بالایی در بین استفاده کنندگان برخوردار می باشد.

خرید چسب تارگت رازی

همانطور که گفته شد از این چسب برای چسباندن لوله و اتصالات پولیکا استفاده می شود به نحوی که در موقع استفاده می بایست به موارد ایمنی توجه ویژه ای داشت. در موقع استفاده از این چسب به دلیل اشتعال پذیری بالا لازم است در محل استفاده از کشیدن سیگار و ایجاد جرقه و یا آتش جداٌ خودداری نمایید. به منظور محافظت از سیستم تنفسی حتماٌ در محل از تهویه مناسب استفاده گردد. در صورت تماس با چشم سریعاٌ چشمها را با مقدار زیادی آب بشوئید و به پزشک مراجه کنید.

پس از دقت به مواردی ایمنی که اشاره شد برای چسباندن دو اتصال پولیکا و یا چسباندن لوله های پولیکا به یکدیگر می بایست که آنها را به خوبی تمیز و خشک نمود سپس لایه ای نازک از این چسب را بر روی یکی از آنها بزنید و بعد از آن بدون چرخاندن دو قطعه را به یکدیگر متصل کنید و چند لحظه ای در این حالت نگه دارید . چسب تارگت رازی از ویژگیهای مطلوبی برخوردار می باشد که می توان به مواردی همچون راحتی در استفاده، چسبندگی بسیار مطلوب در زمان اندک، آب بندی بسیار عالی، مقاومت در برابر ضربه، دوام زیاد اشاره کرد.

در ضمن چسب تارگت رازی در برابر اسیدها و مواد قلیایی بسیار مقاوم است به گونه ای است که می توان از این محصول برای چسباندن لوله ها و اتصالات لوله کشی فاضلاب استفاده نمود و از اینکه به مرور زمان ویژگیهای خود را از دست ندهد مورد اطمیان باشد. علاوه بر اینکه وجود چسب در بین دو اتصال آب بندی بسیار مطلوبی را به وجود می آورد که می تواند در برابر هر گونه نشتی مقاومت خوبی را نشان دهد.

قیمت چسب تارگت رازی

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.