کارخانه اتصالات گالوانیزه اصفهان

 

به لوله های فلزی و اتصالات فلزی که سطح داخلی و خارجی آن را با فلز روی پوشش می دهند اتصالات و لوله های گالوانیزه گفته می شود. معمولاٌ اتصالات گالوانیزه را با استفاده از آهن سفید ساخته می شود و پس از آن به یک مخزن حاوی فلز روی مذاب منتقل می شود. نحوه اتصال لوله های گالوانیزه به اتصالات گالوانیزه به وسیله دنده پیچی به یدیگر می باشد.این نوع از اتصالات نسبت به اسیدها از حساسیت زیادی برخوردار می باشد. در کل می توان گفت هر نوع اسیدی که برای چدن مضر باشد برای اتصالات فولادی نیز مضر خواهد بود.اتصالات گالوانیزه با آب واکنشی نشان نمی دهد و هر چه بیشتر در مجاورت آب باشند باعث سخت تر شدن هر چه بیشتر آنها خواهد شد بنابراین با توجه به اینکه اتصالات فولادی در مجاورت آب و اکسیژن دچار اکسیداسیون می شود و املاح موجود در آب باعث زنگ زدگی در آن و نیز خورندگی آن می گردد و برای سلامتی مضر میباشد استفاده از اتصالات گالوانیزه اینچنین نمی باشد و بر روی سلامتی تاثیرات مضری از خود جای نمی گذارد.

خرید اتصالات گالوانیزه اصفهان

اتصالات گالوانیزه اصفهان در فاضلاب و لوله اتصالات ساختمانی بسیار مورد استفاده توجه قرار گرفته و از بهترین اتصالات گالوانیزه دنده ای، اتصالات گالوانیزه اصفهان می باشد. این اتصالات همچنین از نظر ریخته گری مدل بسیار درجه یک و مرغوبی می باشد. گالوانیزه اصفهان در دو مدل سفید آبکاری سرد و گرم چدنی و اتصالات گالوانیزه گازی سیاه اصفهان تولید می گردند که اتصالات سیاه گالوانیزه در لوازم موتورخانه استفاده می شود.

لیست قیمت اتصالات گالوانیزه اصفهان

اتصالات گالوانیزه اصفهان براساس نوع ساخت:

زانو گالوانیزه اصفهان، سه راه گالوانیزه اصفهان، چپقی گالوانیزه اصفهان، تبدیل گالوانیزه اصفهان، مغزی گالوانیزه اصفهان، بوشن گالوانیزه اصفهان، مهره ماسوره گالوانیزه اصفهان، لوله گالوانیزه اصفهان.

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.