کاتالوگ اتصالات گالوانیزه

کاتالوگ اتصالات گالوانیزه

تاسیسات یکی از اصلی ترین و مهم ترین قسمتهای هر بنایی می باشد خواه این بنا صنعتی ، ساخامانی، کشاورزی و یا هر چیز دیگر باشد. در تاسیسات برای انتقال سیال مختف اعم از مایع ،گاز و حتی در بعض مواقع جامدات از لوله کشی استفاده می کنند و برای وصل کردن لوله ها به یکدیگر و نیز اتصال آنها به شیر ها و دستگاه های مختلف و یا حتی قطع انتقال می بایست از وجود اتصالات بهره برد. علاوه بر مواردی که ذکر شد اتصالات می تواند در تغییر جهت در زوایا و جهات مختلف، تغییر اندازه و انشعاب گیری به کمک لوله ها می آیند و آن را به یک سیستم بدل می کند.

در این قسمت سعی بر این داریم که به معرفی اتصالات گالوانیزه به عنوان یکی از بهترین موارد مصرفی برای انجام سیستم لوله کشی که استحکام بالایی در مقابل فشار های مکانیکی و همینطور به دلیل آبکاری به روش گالوانیزاسیون توسط فلز روی در مقابل رطوبت و خوردگی و زنگ زدگی مقاوم می باشد بپردازیم.

خرید اتصالات گالوانیزه

انواع اتصالات گالوانیزه شامل اتصالات مغزی گالوانیزه، در پوش چهار گوش گالوانیزه، در پوش شش گوش گالوانیزه، مهره ماسوره گالوانیزه، سه راهی اتصال گالوانیزه، سه راهی تبدیل گالوانیزه، سه راهی معادل گالوانیزه، سه راهی 45 درجه گالوانیزه، چها راهی اتصال گالوانیزه، بوشن ساده گالوانیزه، بوشن روپیچ توپیچ گالوانیزه، بوشن تبدیلی گالوانیزه، زانو 90 درجه گالوانیزه، زانو 45 درجه گالوانیزه، زانو تبدیل گالوانیزه، زانو تبدیل گالوانیزه، نیپل گالوانیزه، فلنچ گالوانیزه، فلنچ کور گالوانیزه، واشر گالوانیزه، بست لوله گالوانیزه، آویز گالوانیزه و… می شود که تماماٌ به صورت دنده ای تولید می شود و به کمک لوازم آب بندی به یکدیگر متصل می گردد.

اتصالات مغزی

از مغزی ها معمولاٌ برای اتصال دو قطعه از احزای لوله کشی و همچنین تغییر دادن قطر استفاده می شود. مغزی به قطعه کوتاه آهن ریخته گری شده در قالب گفته می شود که دو سر خازجی آن اصطلاحاٌ دنده می گردد. مغزی ها در دو نوع روپیچ توپیچ و روپیچ ساده دسته بندی می شوند. نوعی دیگر از مغزی ها به نام لوله مغزی نیز در اتصالات لوله کشی به کار برده می شوند این لوله ها معمولا، طولی کمتر از 30 سانتی متر دارند و در دو سر آنها عملیات رزوه کاری انجام شده است. این مسئله باعث می شود تا تعویض این لوله ها بسیار آیان انجام شود.

سه راهی

با استفاده از این واصله است که می توان انشعابات فرعی از لوله اصلی را محقق ساخت. سه راهی ها را می توان کاربردی ترین قسمت اتصالات ساختمان به شمار آورد که در انواع مختلف تولید می شود و به وفور در سیستم لوله کشی از آن استفاده می شود.

زانویی

همیشه در لوله کشی از مسیر مستقیم استفاده نمی شود بلکه خیلی مواقع پیش می آید که برای انتقال سیال به مقصد آخر یا مصرف نهایی می بایست علاوه بر گرفتن انشعابات مختلف تغییر جهت های مختلفی را انجام داد که علاوه بر تغییر جهت گاهاٌ نیاز می شود مقطع لوله را کاهش و یا افزایش داد که برای این منظور از زانویی های مختلف استفاده می کنیم.

اتصالات گالوانیزه

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.