چسب تارگت

چسب تارگت

شرکت شیمیایی رازی بزرگترین تولید کننده انواع چسب های صنعتی و خانگی، رزین های صنعتی، پلی ونیل استات در ایران است که موفق به اخذ کاربری مهر استاندارد بین المللی کیفیت ISO 9001-2008 از شرکت QSسوئیس برای محصولات خود گردیده است.

شرکت شیمیایی رازی در سال 1359 در استان البرز شهر هشتگرد شروع به فعالیت نمود و توانسته است تا به امروز در زمینه های مختلف شیمیایی ورود کرده و با تحقیق و تلاش مستمر منجر به تولید محصولاتی با کیفیت برای رفع نیازهای مصرف کنندگان شود.

خرید چسب تارگت

از واحدهای تولیدی صنایع شیمیایی رازی می توان به واحد تولید چسب اشاره کرد که در این واحد تولیدات مختلف جهت کاربرد های متفاوت انجام می گیرد که از این بین می توان به چسب تارگت رازی اشاره کرد که یکی از چسب های تخصصی این گروه می باشد که در زمینه تاسیسات برای چسباندن اتصالات پی وی سی یا پولیکا مورد استفاده قرار می گیرد. حلال این چسب از نوع مواد آلی می باشد که به گونه ای ساخته شده است که در موقع استفاده لایه ای نازک از اتصالات پولیکا را در خود حل می کند که باعث می شود مواد چسبنده موجود در چسب با لایه نازک اتصالات پولیکا ترکیب شده و یک جسم یکپارچه را پس از خشک شدن به وجود آورد این خاصیت فوق العاده چسب تارگت رازی باعث می شود که فاصله بین دو اتصال یا لوله که به وسیله این چسب به هم وصل می شود در برابر عبور مایعات غیر قابل نفوذ شود که به گونه ای دیگر می توان گفت کاملاٌ آب بندی می شود. در مورد استفاده از چسب رازی می بایست دو قطعه ای را که می خواهیم به یکدیگر متصل کنیم را به خوبی از هر گونه کثیفی عاری کنیم و سپس در صورتی که به وسیله آب برای تمیز کردن اجسام استفاده می کنیم هر دو قطعه را به خوبی خشک کنیم و بعد از آن با استفاده از چسب تارگت رازی لایه ای نازک بر روی یکی از اتصالات بزنیم به نحوی که در آخر قسمت لایه را مقداری ضخیم تر پوشش دهیم سپس بدون اینکه اتصالات را بچرخانیم  اتصالات را به یکدیگر متصل کنیم و چند لحظه ای بدون اینکه تکان دهیم یا اینکه فشاری وارد کنیم اتصالات را نگه داریم. در هنگام استفاده از چسب تارگت رازی باید دقت داشته باشیم که این چسب به شدت قابل اشتعال است لذا در محل استفاده آن از کشیدن سیگار و ایجاد جرقه یا آتش جداٌ خودداری نمایید به منظور محافظت از سیستم تنفسی حتماٌ در محل از تهویه مناسب استفاده گردد. و در صورت تماس با چشم سریعاٌ چشم ها را با مقدار زیادی آب بشویید و به پزشک مراجعه نمایید.

قیمت چسب تارگت رازییمت

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.