مغزی شیر مخلوط پارس مهاب

مشکلات ساختمانی از جمله مواردی هستند که به تاسیسات نادرست آن ساختمان برمی گردد . برای رهایی از این مشکلات باید به دنبال محصولات با استاندارد ملی بود . شرکت پارس مهاب از جمله برندهای مشهور ساخت انواع شیرآلات ساختمانی است . مغزی شیر مخلوط پارس مهاب یکی از تولیدات مرغوب این شرکت است. مغزی شیر مخلوط قطعه ای مکانیکی است که برای کنترل جریان سیال مختلف استفاده می شود که در انواع شیرها نصب می شود . مغزی شیر سبب چرخش شیر مخلوط به سمت چپ یا راست شده و به این ترتیب باعث قطع و وصل شدن جریان سیال می شود .جنس این محصول از جنس آلیاژ برنج است و به این دلیل از این فلز استفاده شده است زیرا باعث جلوگیری از تجمع رسوبات مختلف می شود . در این محصول از 5.2 درصد سرب استفاده شده است و این بسیار مهم است که میزان سرب مصرفی کم باشد زیرا هم برای سلامت بهداشتی مضر است هم مغزی را شکننده می کند و این از مزایای این محصول پر کاربرد است .

خرید مغزی شیر مخلوط ایران نوین

همچنین برنجی بودن مغزی این شیر مخلوط پارس مهاب , باعث می شود تا در مقابل رطوبت و  سختی آب های سنگی مقاومت فیزیکی و شیمایی بالایی داشته باشد . استفاده از مغزی های شیر مخلوط پارس مهاب ,  با کیفیت و استاندارد باعث باز و بسته شدن راحت شیر بدون وجود هیچ گونه فشاری  می شود و از چکه کردن و اصراف جریان سیال به طو چشم گیری جلوگیری می کند . کارخانه پارس مهاب این محصول را تحت فشار زیاد تولید می کنید به همین دلیل مغزی شیر مخلوط بسیار محکم و دارای استحکام است . در مغزی شیر مخلوط پارس مهاب از مواد درجه یک NBR تشکیل شده است که مقاومت فیزیکی و شیمیایی بالایی داد , به عنوان مثال : قطعات پلیمری بیرینگ  و اورینگ در برابر روغن , مواد نفتی , گریس و دماهای بالا بسیار مقاوم هستند .

جنس مغزی شیر مخلوط علاوه بر برنجی بودن در بعضی موارد از جنس استنلس استیل نیز است که از استنلس استیل 304و 316 تولید و ساخته شده است . این مغزی ها در برابر اکسایش , خوردگی اسیدی و خوردگی بازی از مقاومت بالایی برخوردار هستند . این محصولات با بهترین قیمت تولید و به بازار عرضه شده است.

قیمت شیر فلکه پارس کیز

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.