مغزی شیر مخلوط پارس اتومات

مغزی شیر مخلوط از محصولاتی است که توسط شرکت های زیادی تولید می شود . شرکت پارس اتومات , یکی از معتبر ترین کارخانجات تولید مغزی شیر مخلوط می باشد .مغزی شیر مخلوط قطعه ای کوچک مکانیکی است که جریان سیال مختلف را کنترل می کند و در شیرهای مخلوط نصب می شود . مغزی شیر مخلوط باعث چرخش شیر مخلوط به سمت چپ یا راست می شود و به این ترتیب باعث قطع و وصل شدن جریان سیال می شود . شرکت پارس اتومات دارای استاندارد ملی در ساخت این محصولات است و همچنین استفاده از مغزی های شیر مخلوط باکیفیت و استاندارد باعث راحت باز و بسته شدن شیر بدون وجود فشار می شود و از چکه کردن و اصراف آب نیز جلوگیری می کند .

قیمت مغزی شیر مخلوط ایران نوین

مغزی شیر مخلوط پارس اتومات به دلیل جلوگیری از تجمع رسوبات مختلف از جنس برنج ساخته شده است و همچنین در ساخت آن ها از آلیاژ تمام برنج با سرب زیر 2/5 درصد استفاده شده است. همچنین برنجی بودن جنس این مغزی باعث می شود تا درمقابل رطوبت و سختی اب های سنگین مقاومت فیزیکی و شیمیایی بالایی داشته باشد . استفاده نکردن از سرب در مغزی شیر مخلوط پارس اتومات از جمله مزایای این محصول است زیرا وجود سرب هم برای سلامتی مضر است و هم باعث شکننده شدن این قطعات می شود و این کار از آسیب دیدن آن جلوگیری می کند .

بیرینگ ها و اورینگ ها استفاده شده در مغزی شیر مخلوط از جنس مواد درجه یک NBR ساخته شده است که مقاومت فیزیکی و شیمیایی بسیار بالایی در برابر روغن , مواد نفتی , گریس ودماهای بالا دارد . این محصول در هنگام تولید رنج های زیادی را تحمل می کند به همین دلیل در مقاومت آن هیچ شکی وجود ندارد . مغزی شیر مخلوط در شیرهای دست شویی, روشویی و… کاربرد بسیار دارد . قیمت این محصول بسیار به صرفه و مناسب است .

خرید مغزی شیر مخلوط ایران نوین

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.