مغزی شیر مخلوط مروارید

برای جلوگیری و پیش گیری از اتفاقات غیرمنتظره باید به دنبال خرید محصولاتی باشید که استاندارد هستند و از شرکت های معتبر خریداری کنید . شرکت شیر الات مروارید از بهترین تولید کننده ها و طراحان تولید شیرآلات است. این شرکت خاص ترین محصولات راطراحی کرده و ارائه می دهد .مغزی شیر مخلوط از جمله محصولات پرفروش و پرکاربرد تاسیسات ساختمانی است . مغزی شیرمخلوط قطعه ای کوچک است که وظیفه کنترل باز و بسته کردن فشار آب را به عهده دارد .که با عملیات دقیق ماشینکاری و تراشکاری از آلیاژ برنج تولید می شود و مجهز به واشر نشیمن  و اورینگ های لاستیکی از جنس NBR مقاوم در برابر حرارت و سائیدگی می باشد , برای مثال  قطعات پلیمری بیرینگ و اورینگ در برابر روغن , مواد نفتی ,گریس و دماهای بالا بسیار مقاوم است .

خرید مغزی شیر مخلوط ایران نوین

مغزی شیر مخلوط مروارید قابلیت نصب به روی همه شیرها را بدون نیاز به نوار تفلون برای آب بندی دارد . به دلیل استفاده ازجنس برنج در ساخت این محصول از تجمع رسوبات مختلف جلوگیری می شود همچنین برنجی بودن مغزی شیر مخلوط مروارید , باعث می شود تا در مقابل رطوبت و سختی آب های سنگین مقاومت فیزیکی و شیمیایی بالایی داشته باشد . این محصول از سرب زیر 5.2 درصد ساخته شده است و این از مزایای این محصول است زیرا سرب علاوه بر اینکه برای سلامتی مضر است باعث شکننده شدن مغزی شیرمخلوط می شود .

مغزی شیر مخلوط باعث چرخش شیر مخلوط به سمت چپ یا راست شده است و به این ترتیب سبب قطع و وصل شدن جریان سیال می شود . جنس مغزی شیر مخلوط علاوه بر برنجی بودن در برخی موارد از جنس استنلس استیل نیز می باشد که از اتنلس استیل 304 و 316 تولید شده است . این مغزی ها در برابر اکسایش , خوردگی اسیدی و خوردگی بازی از مقاومت بالایی برخوردار است . این محصول از مواد مرغوب و با کیفیت و استاندارد تولید وبه خریداران ارائه می شود.

خرید مغزی شیر مخلوط شانه چیان

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.