مغزی شیر مخلوط اهرمی

مغزی شیرمخلوط از جمله موارد پرکاربردی است که در برندهای مختلف به صورت های گوناگون تولید و به بازار عرضه می شود . مغزی شیر مخلوط اهرمی یکی از محصولات پرفروش محسوب می شود . مغزی شیر مخلوط قطعه ای است مکانیکی که به روی شیرهای مختلف نصب می شود و مغزی شیر باعث چرخش شیر مخلوط به سمت چپ یا راست شده که به این ترتیب باعث قطع و وصل شدن جریان سیال می شود.

مغزی شیر مخلوط اهرمی از جنس برنج ساخته شده است علاوه بر برنجی بودن گاهی از جنس استنلس استیل نیز می باشد که از استنلس استیل 304 و316 تولید شده است  .این مغزی نیز در برابر اکسایش , خوردگی اسیدی و خوردگی بازی مقاومت بالایی دارد . شیرهای مخلوط اهرمی دارای انواع گوناگونی از جمله شیر مخلوط یا فشاری , شیر اهرمی با مغزی سرامیکی , شیر اهرمی با مغزی کاتریج و شیر اهرمی با مغزی توپی می باشد . مغزی که در داخل  شیر آلات اهرمی وجود دارد به نام کارتریح هست . استفاده از مغزی شیر مخلوط اهرمی با کیفیت واستاندارد باعث باز و بسته شدن راحت شیر و بدون وجود فشار و چکه کردن شیر و اسراف جریان سیال می شود .

خرید مغزی شیرمخلوط

یکی از مزایای این محصول بدون سرب بودن آن است زیرا وجود سرب هم برای سلامتی مضر است هم باعث شکننده شدن شیر می شود . یکی از مواردی که باید در این باره بدانیم نحوه تعویض مغزی شیرمخلوط اهرمی است . برای تعویض مغزی شیر مخلوط اهرمی باید ابتدا پولک رنگی که روی شیر قرار دارد را با شی نوک تیز در بیاورید و پیچ زیر آن را با پیچ گوشتی دوسو باز کنید و بعد شیر اهرمی را به سمت بالا حرکت دهید و آن را بردارید . مغزی خراب را بردارید و مغزی جدید را جایگزین آن قرار دهید . بابستن مغزی شیر مخلوط ,  در انتها پیچ را ببندید و پولکی آن را سر جایش قرار دهید .

قیمت مغزی شیر مخلوط

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.