لیست قیمت اتصالات گالوانیزه سفید

 

گالوانیزاسیون و به کارگیری لوله و اتصالات گالوانیزه سبب کاهش خوردگی لوله و اتصال های فولادی می شود که این امر نیز باعث افزایش دوام اتصالات و لوله ها خواهد شد. افزایش دوام اتصالات و لوله ها باعث کاهش هزینه های مربوط به تعمیر و بازسازی خواهد شد.

اتصالات گالوانیزه سفید در فاضلاب و لوله اتصالات ساختمانی بسیار مورد استفاده توجه قرار گرفته و این اتصالات به صورت دنده ای ساخته و مورد استفاده قرار می گیرد. این اتصالات همچنین از نظر ریخته گری مدل بسیار درجه یک و مرغوبی می باشد. اتصالات گالوانیزه در ایران از نوع BSP می باشد.

اتصالات گالوانیزه سفید

اتصالات گالوانیزه سفید

اتصالات گالوانیزه سفید برای صنایع مختلف کاربرد داشته و در برابر انواع سیالات خورنده همچون اسیدها و بازها و زنگ زدگی مقاومت دارد. همچنین در صنایع کشاورزی و صنایع غذایی به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.

اتصالات گالوانیزه سفید با بهره گیری از تولید مکانیزه و استفاده از آلیاژ که در تولید پوسته موتور خودرو مورد استفاده قرار می گیرد در اثر سرما و گرما منقبض و منبسط نمی شود و تحمل فشار حداقل 20 بار را دارا می باشد

پوشش گالوانیزه به کار برده شده در اتصالات گالوانیزه سفید جهت جلوگیری از زنگ زدگی بیرونی و داخلی اتصالات گالوانیزه استفاده می شود. روش متداول استفاده از گالوانیزه روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد.

اتصالات گالوانیزه با آب واکنشی نشان نمی دهد و هر چه بیشتر در مجاورت آب باشند باعث سخت تر شدن هر چه بیشتر آنها خواهد شد بنابراین با توجه به اینکه اتصالات فولادی در مجاورت آب و اکسیژن دچار اکسیداسیون می شود و املاح موجود در آب باعث زنگ زدگی در آن و نیز خورندگی آن می گردد و برای سلامتی مضر میباشد استفاده از اتصالات گالوانیزه اینچنین نمی باشد و بر روی سلامتی تاثیرات مضری از خود جای نمی گذارد.

قیمت اتصالات گالوانیزه سفید

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.