لوله پنج لایه نیوپایپ

لوله پنج لایه نیوپایپ

لوله نیوپایپ تشکیل شده از ساختار پنج لایه از ترکیب فلز و پلیمر می باشد که نسبت به لوله های قدیم دارای مزایای زیادی می باشد. لوله پنج لایه نیوپایپ جهت مصارف ساختمانی و بهداشتی مناسب بوده و همچنین در برابر پوسیدگی و خوردگی دارای مقاومت و دوام بالا بوده و دارای عمر طولانی و نیز جایگزین مناسبی نسبت به لوله های قدیمی در صنعت شده است.

به طور کلی لوله پنج لایه از یک لایه آلومنیومی ساخته شده است که بین دو لایه قرار می گیرد. این دو لایه چسبنده در واقع به قسمت فلزی لوله پلاستیکی داخلی و خارجی متصل می شوند.لایه فلزی در امتداد طول لوله به عنوان یک مانع عمل می کند و سبب کاهش نیروی ضربه های محکم و ناگهانی می شود. در واقع لوله های پنج لایه از یک لایه آلونیوم دو لایه پلیمر و دو لایه چسب ساخته شده اند و معایب لوله های فلزی و پروپیلن در آنها رفع شده است. از این رو دارای کاربرد بیشتری برای استفاده در ساختمانها و سایر انواع لوله کشی هستند. رشد روز افزون تکنولوژی که تاثیری شگفت انگیز در ساخت انواع تجهیزات ساختمانی دارد از دلایل تولید لوله های پنج لایه محکم و بادوام است.

قیمت لوله پنج لایه نیوپایپ

به طور کلی می توان گفت لوله های پنج لایه از نسل جدید لوله های به تولید رسیده گروه تولیدی سیتکو می باشد که می تواند جایگزین مناسبی برای لوله های بی کیفیت و انواع فلزی باشد. هدف از به کارگیری از لوله های پنج لایه سیتکو در ساختمان سازی افزایش عمر لوله های به کار رفته در ساختمان های جدید و تعدیل هزینه ها می باشد.

لوله های نیوپایپ PEX جهت استفاده در سیستم های گرمایش از کف بسیار مناسب می باشد.

اب گرم درون این لوله ها در کف ساختمان جریان می یابد و انرژی گرمایی به روش هایتی از لوله ها به کفپوش منتقل می شود. و سپس به صورت ترکیب تابشی و جابجایی در فضای ساختمان منتقل می شود.

فروش لوله پنج لایه نیوپایپ

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.