قیمت شیر آلات سامین

 

شیرالات سامین

در تعریف شیرالات می توان گفت مجموع قط و وصل کننده ایی که امروزه نقش زیادی در زندگی افراد را دارند.همان طور که گفتیم برای مدیریت جریان لوله ها از شیرالات استفاده می شود.عملکرد شیرالات با پیشرفت صنعت شیرالات نیز تعقیر کرد.امروزه شیرالات پیشرفته علاوه بر قط و وصل کردن جریان لوله ها از حدر رفتن اب نیز جلوگیری می کنند.

شیرالات از جمله وسایلی به شمار می روند که در ساختمان سازی ها و لوله کشی های ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند.برای لوله کشی های ساختمانی و واحد های عمومی از شیرالات بهداشتی استفاده می شود زیرا شیرالات بهداشتی نبست به شیرالات صنعتی در برار واکنش های شیمیایی از مقاومت بالاتری بر خوردارند.

به طور کلی تمامی شیرالات از الیاژ برنج یا سرب خشک تولید می شوند.شیرالاتی که از الیاژ برنج برای تولید انها بهره گرفته شده است را شیرالات بهداشتی و شیرالاتی که از سرب خشک برای تولید ان استفاده شده است را شیرالات صنعتی می گویند.

شیرالات عرضه شده در بازار دارای انواع و اقسام مختلفی می باشند.یکی از انواع شیرالات که داری جایگاهی ممتاز در میان رقبای خود کسب کرده، شیرالات سامن می باشد.که در ادامه این مطلب به شرح ان می پردازیم.

خرید شیرآلات سامین

شیرالات سامن

شیرالات سامن از جمله شیرالات رایج در بازار می باشند که توسط شرکت تولیدی سامن تولید و عرضه در بازار می شوند.

شرکت تولیدی سامن از جمله شرکت های تولیدی شیرالات می باشد.محصولات این شرکت کاربرد فروانی در صنعت گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، لوله کشی های ساختمانی و… دارند.جنس غلب شیرالات سامن از الیاژ برنج می باشد که با روکش هایی از فلزات مختلف با رنگ های متفاوت پوشش داده می شوند.

شیرالات سامن در انوع و اقاسم مختلفی مانند: شیرالات فلکه کشویی، شیرالات سوزنی، شیرالات پروانه ای، شیرالات اطمینان، شیرالات هوا، شیرالات سماوری، شیرالات فشار شکن، شیرالات اتش نشانی و…تولید و در بهترین کیفیت ها عرضه بازار می شوند به طوریکه شیرالات سامن موفق به دریافت استاندار ملی می باشند.

قیمت شیر آلات سامین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.