قیمت شیرفلکه کیسان

قیمت شیر فلکه کیسان

گروه تولیدی پارس کیس با برند تجاری کیسان با به کارگیری متخصصان متخصصان صنعت تاسیسات و بهره گیری از ماشین آلات به روز در استان تهران مشغول به فعالیت می باشد. این واحد تولیدی با هدف اینکه بتواند جزء برترین تولید کنندگان این صنعت باشد محصولات خود را بر اساس استاندارد ملی ایران و از مرغوبترین نوع آلیاژ به روش فورج تولید می نماید.

شیرفلکه ها وظیفه قطع و وصل جریان سیال ها و تنظیم این جریان ها را  به عهده دارند. از ابزار های مهم مورد استفاده در مصارف روزانه و از جمله اقلام مهم تاسیسات ساختمانی و صنعتی انواع شیر فلکه می باشد.

شیر فلکه های کیسان در سیستم های گرمایشی سیستم های بهداشتی و پنوماتیک انتقال بخار اشباع سرویس های لوله کشی منازل و شبکه های آبرسانی شبکه های توزیع گازوئیل بنزین و دیگر هیدروکربن ها و مایعات غیر خورنده کاربرد دارد. باز و بسته شدن سیال در شیر فلکه به وسیله دسته فلکه می باشد و توانایی در برابر فشار کاری 20PN را دارا می باشد.

فروش شیر فلکه کیس

به طور کلی شیر فلکه ها وظیفه قطع و وصل و تنظیم دبی جریان سیالات را بعهده دارند دارای کاربردهای وسیع و مهمی در صنایع مختلف از جمله صنعت تاسیسات می باشند.

شیر فلکه کشویی ساخت گروه صنعتی کیسان در سایزهای مختلف تولید می شود و تمامی این محصولات از فورج برنج تولید شده که مقاومت قابل قبولی را نیز دارا می باشد. نحوه اتصال شیر فلکه های کیسان به صورت دنده مادگی می باشد که قابلیت اتصال به لوله های فلزی گالوانیزه و لوله های 5 لایه و موارد مشابه را به خوبی دارا می باشد.

در تعیین شیرفلکه ها از لحاظ بهترین انتخاب هرچه افت کمتری در خود داشته باشند جز بهترین شیرفلکه های شناخته می شوند

 

خرید شیر فلکه کیس

 

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.