قیمت به روز اتصالات گالوانیزه

 

اتصالات یکی از مهمترین قسمتهای سیستم لوله کشی محسوب می شوند. یکی از کاربردهای مهمی که اتصالات در سیستم لوله کش دارد این است که به راحتی می توان با استفاده از این تجهیزات جهت لوله کشی را تغییر داد. به همین دلیل است که می گوییم اتصالات مهمترین قسمت پس از لوله در سیستم لوله کشی و تاسیسات می باشد.

در این قسمت سعی داریم که درباره کاربرد، انواع، سایز ها، محل هایی که می توان از اتصالات استفاده کنیم و همینطور تا حدودی در مورد نحوه ساخت اتصالات توضیح دهیم.

یکی از روشهایی که به وسیله آن اتصالات را تولید می کنند روش فورج می باشد. در این روش قطعه اولیه که لقمه نامیده می شود در میان دو نیمه ی قالب قرار می گیرد و نیروی زیاد به صورت آرام و گاهی ضربه ای به آن وارد می شود. به این ترتیب قطعه گداخته در محیط قالب شکل و فرم داخل قالب را به خود می گیرد و فلز اضافی به حفره ای به نام فلش وارد مکی شود که بعداٌ از قطعه جدا می شود و دور ریز قطعه فورج شده محسوب می گردد. پروسه فورج معمولاٌ به صورت گرم انجام می گیرد و هر فلزی میزان حرارت مشخص رسیده باشد را در قالب می گذارند که بر اثر فشار فرم قالب را به خود بگیرد. قطعات فورج شده نسبت به روش های دیگر تولیدی از استحکام و خواص مکانیکی عالی تری برخوردار می باشند. قالب های فورج برای فرم دهی و شکل دهی فلزات در تولید انبوه استفاده می شود و گاهی بدون حرارت دهی صورت می گیرد.

لیست قیمت اتصالات گالوانیزه

همانطور که گفته شد اتصالات جهت تغییر راستا در لوله تغییر قطر لوله انشعاب گیری اتصال لوله به دستگاه ها وصل کردن دستگاه ها به یکدیگر و …. کاربرد دارد که به همین منظور از نظر ظاهری نیز با یکدیگر تفاوت دارد و در این قسمت به معرفی آنها می پردازیم.

یک نکته مهم که باید مد نظر داشت فلز گالوانیزه قابلیت جوشکاری را دارا می باشد ولی به خاطر اینکه در حین جوشکاری دود غلیظ سفید رنگی از آن متساعد می شود و این گاز مخرب می باشد و برای سلامت انسان مضر می باشد از جوشکاری لوله های گالوانیزه به یکدیگر صرف نظر می کنند و از اتصالات رزوه ای یا دنده ای برای اتصال آن به یکدیگر استفاده می کند.

اتصالات گالوانیزه شامل زانوهای مساوی گالوانیزه، زانوهای تبدیلی گالوانیزه، سه راهی مساوی گالوانیزه، سه راهی نا مساوی یا تبدیل گالوانیزه، چپقی های گالوانیزه، مغزی های کوتاه یا بلند گالوانیزه، بوشن های کوتاه یا بلند گالوانیزه، تبدیل های گالوانیزه، مهره ماسوره گالوانیزه، رایزر های گالوانیزه، توپیچ رو پیچ گالوانیزه، فلنچ گالوانیزه می شود که در سایزهای مختلف به صورت نر و مادگی موجود می باشد.

خرید اتصالات گالوانیزه

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.