قیمت اتصالات گالوانیزه سیتکو

گروه صنعتی بهداشتی سیتکو در سال 1990 در زمینه طراحی و تولید شیرآلات ساختمانی، صنعتی و همچنین تولید لوله و اتصالات گالوانیزه و محصولات متنوع صنعت تاسیسات فعالیت خود را در کشور چین آغاز نمود. این برند در راستای پیشبرد اهداف خود که دسترسی با بازارهای جهانی می باشد در زمینه کیفیت محصولات تولیدی اقدام به کارگیری نیروهای متخصص و بهره گیری از ماشین آلات به روز و استفاده از مواد اولیه مرغوب نموده است و علاوه بر فروش خوب در کشور چین اقدام به صادرات محصولات خود به ایران و کشورهای دیگر نموده است.قیمت محصولات سیتکو با توجه به کیفیت بالایی که دارا می باشند بسیار مناسب می باشد.با توجه به کیفیت بالای تولیدات گروه صنعتی بهداشتی سیتکو توانسته است استانداردهای بین اللملی را کسب نماید.

 

به لوله های فلزی و اتصالخرید اتصالات گالوانیزه سیتکو ات فلزی که سطح داخلی و خارجی آن را با فلز روی پوشش می دهند اتصالات و لوله های گالوانیزه گفته می شود. معمولاٌ اتصالات گالوانیزه را با استفاده از آهن سفید ساخته می شود و پس از آن به یک مخزن حاوی فلز روی مذاب منتقل می شود. نحوه اتصال لوله های گالوانیزه به اتصالات گالوانیزه به وسیله دنده پیچی به یدیگر می باشد.این نوع از اتصالات نسبت به اسیدها از حساسیت زیادی برخوردار می باشد.

استفاده از اتصالات گالوانیزه سیتکو در لوله کشی آبرسانی، فاضلابی و نفت و گاز کاربرد دارد.

قیمت اتصالات گالوانیزه سیتکو

ترکیب شیمیایی ریخته گری قابلیت عالی برای ساخت قطعات پیچیده و نازک را فراهم می سازد . ترکیب چدن ، بسیار سخت و شکننده و غیر قابل انعطاف است که پس از ترمیم حرارتی به مقاومت بالا و رفع عیوب می رسد.

از جمله محصولات باکیفیت شرکت تولیدی سیتکو می توان به انواع زانویی سیتکو و زانویی چپقی سیتکو ، سه راهی تبدیلی سیتکو و سه راهی گالوانیزه سیتکو، انواع مهره ماسوره گالوانیزه سیتکو، مغزی گالوانیزه سیتکو، درپوش گالوانیزه سیتکو و غیره اشاره کرد .

قیمت اتصالات گالوانیزه سیتکو

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.