قیمت اتصالات گالوانیزه جورج فیشر

قیمت اتصالات گالوانیزه جورج فیشر

جورج فیشر شرکت مهندسی سوئیسی است که در زمینه ارائه راه حل های ماشین کاری، خودرو سازی، و سیستم های لوله کشی (پایپینگ) فعالیت می کند.

شرکت جورج فیشر در 32 کشور جهان دارای بیش از 126 شرکت تابعه است که 47 تای آنها شرکت های تولیدی هستند. همچنین شمار کارکنان این شرکت در حدود 14100 نفر است.

اتصالات گالوانیزه جهت بکارگیری برای لوله های فولادی و همچنین لوله های گالوانیزه بکار می روند و دارای اندازه های گوناگون و ساختارهای گوناگونی ارائه می شوند. اتصالات گالوانیزه در حالت کلی به دو نوع اتصالات گالوانیزه سفید و اتصالات گالوانیزه سیاه تقسیم می شوند که اغلب به صورت دنده ای می باشند. این اتصالات در صنایع گوناگونی از جمله صنعت نفت،گاز،انتقال آب،بخار و هوا بکار برده می شوند. اتصالات گالوانیزه جهت متصل کردن خطوط لوله کشی، انشعاب گرفتن، بستن لوله،تغییر مسیر و تغییر اندازه لوله به کار می روند.

خرید اتصالات گالوانیزه جورج فیشر

روش آبکاری اتصالات گالوانیزه به دو روش گالوانیزه سرد و گرم انجام می شود که به وسیله موارد استفاده از آن اتصال باید یکی از آنها انجام شود تا اتصال ایده آل تری انجام گردد. روش گالوانیزه سرد اغلب پر کاربرد تر است و می تواند مقاومت به خورده شدن را افزایش دهد. روش گالوانیزه گرم اغلب برای دکل های برق فشار قوی و روش گالوانیزه سرد نیز اغلب برای اتصالات و پیچ ها و مهره ها انجام می شود.

قیمت اتصالات گالوانیزه جورج فیشر

انواع اتصالات گالوانیزه در مقابل فشار های زیاد و دماهای زیاد مقاومت بالایی دارند و همچنین دارای مقاومت مکانیکی خوبی می باشند. اتصالات گالوانیزه در مقابل حریق نیز مقاوم هستند و در مقابل نفوذ هوا به دیواره لوله مقاومت نشان می دهند. از دیگر مزیت های اتصالات گالوانیزه مقرون به صرفه بودن آنها و ضریب انبساط طولی کم آنها است.

اتصالات گالوانیزه جورج فیشر از قبیل انواع زانو گالوانیزه دنده ای جورج فیشر، سراه گالوانیزه دنده ای جورج فیشر، مغزی گالوانیزه دنده ای جورج فیشر، مهره ماسوره گالوانیزه دنده ای جورج فیشر و … می باشد.

لیست قیمت اتصالات گالوانیزه جورج فیشر

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.