علم دوش رضایی فروش علم دوش رضایی قیمت علم دوش رضایی

علم دوش رضایی

یکی از محصولاتی که در صنایع ساختمان سازی، صتایع گاز، و…کاربرد شایانی دارد شیرالات می باشند.شیرالات مجموعه از شیرها یا به گفته ای مجموعه از قط و وصل کننده هایی است که برای کنترل جریان لوله ها در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

شیرالات در رنگ ها و انواع مختلفی توسط تولید کنندگان گوناگون راهی بازر می شوند.به طوریکه شیرالات به دو دسته شیرالات بهداشتی و شیرالات صنعتی تقسیم می شوند که مواد استفاده شده در فرایند تولید انها سبب تفاوتشان نیز شده است.

برای تولید شیرالات یا از الیاژ برنج استفاده می شود یا از سرب خشک.شیرالاتی که از الیاژ برنج در تولید انها استفاده می شود لغب شیرالات بهداشی را به خود می گیرند که بیشتر در مکان های عمومی و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند و به شیرالاتی که برای تولید انها از سرب استفاده می شود را شیرالات صنعتی گویند که بیشتر در پالایشگاه ها و لوله کشی های ساختمان نقش مورد استفاده قرار می گیرند.

همان طور که در بالا اشاره کردیم شیرالات در انواع مختلفی تولید و توزیع می شوند.یکی از انواع شیرالات که کاربرد فروانی نیز در میان شیرالات بهداشتی دارند علم دوش ها هستند مانند علم دوش رضایی که در ادامه بیشتر با ان اشنا خواهیم شد.

علم دوش رضایی

علم دوش رضایی

 

علم دوش رضایی

همان طور که در بالا اشاره کردیم علم دوش رضایی یکی از شیرالات پیشرفته ای است  که در بازار رایج می باشد.

علم دوش ها همان طور که از نامشان پیداست در حمام ها مورد استفاده قرار می گیرند.این شیرالات پیشرفته در دو نوع علم دوش ثابت و علم دوش متحرک تولید و عرضه بازار می شوند.

شیرالات در گذشته تنها وظیفه قط و وصل کردن جریانات اب را بر عهده داشتند اما امروزه با پیشرفت شیرالات وظیفه ای انها نیز تعقیری چشمگیر داشته. علم دوش رضایی نیز از دسته شیرالات پیشرفته در بازار می باشند که قادراند از حدر رفتن اب نیز جلوگیری کنند.

علم دوش رضایی در انواع و سایز های مختلفی مانند: علم دوش اهرمی رضایی، علم دوش سنگین رضایی، علم دوش سبک رضایی، علم دوش دو جداره رضایی و علم دوش معمولی رضایی، می باشند که توسط شرکت تولیدی شیرالات رضایی تولید و عرضه در بازار می شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.