شیلنگ رابط سیتکو

شلنگ رابط سیتکو

شیرالات از جمله وسایل پرکاربرد در زندگی امروزی می باشند که توانسته اند جایگی ویژه در میان محصولات خانگی را به خود اختصاص دهند.

شیرالات مجموعه از شیر های قط و وصل کننده است که برای کنترل جریانات لوله ها مورد استفاده قرار می گیرند.بیشترین کاربرد شیرالات در صنایع گاز، اب، بخار و لوله کشی های ساختمانی و فاظلاب می باشد.

شیرالات در دو مدل شیرالات بهداشتی و شیرالات صنعتی تولید و راهی بازار می شوند.تفاوت این دو مدل از شیرالات در موادی است که هنگام تولید شیرالات استفاده می شود.جنس شیرالات بهداشتی از الیاژ برنج می باشد که باعث می شود شیر در برار زنگ بسیار مقاوم باشد به همین دلیل بهترین گزینه برای استفاده در مکان های مسکونی و عمومی می باشد. در حالی که جنس شیرالات صنعتی از سرب خشک می باشد.مزیت این محصول نسبت به شیرالات صنعتی کم هزینه تر بودن تولید ان است.

شیلنگ رابط سیتکو

شیرالات در انواع و اقسام مختلفی توسط تولید کنندگان مختلف تولید می شوند.شرکت تولیدی شیرالات سیتکو از جمله شرکت های پیشگام در زمینه تولید شیرالات می باشد.شرکت سیتکو از سال 1363 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه تولید شیرالات شروع می کند.

این شرکت توانسته با بهرگیری از دانش نوین و تجهزات پیشرفته بهترین محصولات را در بهترین کیفیت ها راهی بازار کند و نشانه استاندارد ملی را به خود اختصاص دهد.

محصولات شرکت تولیدی سیتکو در انواع مختلفی تولید می شوند یکی از محصولات رایج این شرت، شلنگ رابط سیتکو می باشد که در ادامه به شرح ان می پردازیم.

 

شلنگ رابط سیتکو

شلنگ رابط سیتکو از محصولات رایج در بازار می باشد.شلنگ رابط سیتکو ظیفه ارتباط دو نقطه را به یکدیگر دارد.

شلنگ های رابط سیتکو دارای روکشی از جنس استنلس استیل می باشد که در ابگرم ها، پکیج های دیواری، پکیج های زمینی، و…کاربرد دارند.

شلنگ رابط سیتکو در جنس های مختلفی مانند:برنجی، فلزی، پلاستیکی می باشند که انعطاف پذیر بودن از ویژگی های بارز این محصول می باشد.

قیمت شیلنگ رابط سیتکو

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.