شیلنگ دو سهر مهره سیتکو

شلنگ دو سرمهره سیتکو

شیرالات جمع کلمه شیر به معنای مجموع قط و وصل کننده های برای هدایت جریان لوله استفاده می شود می باشد.

با پیشرفت صنعت شیرالات محصولات جدید تری در انواع مختلف و کاربرد های پیشرفته تر راهی بازار شده اند به طوریکه شیرالات پیشرفته تنها عمل قط و وصل کردن جریان لوله ها را برعهده دارند بلکه می توانند از هدر رفتن اب جلوگیری کنند همچنین قادراند عمل مخلوط کردن اب گرم و سرد را نیز انجام دهند.

شیرالات در دو مدل شیرالات بهداشتی و شیرالات صنعتی تولید می شوند.ارتباط ما بیشتر با شیرالات بهداشتی می باشد زیرا کاربرد این محصول بیشتر در مکان های مسکونی و عمومی است که در انواع مختلفی تولید می شوند.

امروزه شیرالات از جمله وسایل ضروری به شمار می روند که می توان انها را در تمامی مکان ها یافت.این محصول در مارک ها و توسط تولید کنندگان مختلفی عرضه می شود.از جمله تولیدکنندگان نامدار در زمینه شیرالات، شرکت تولیدی شیرالات سیتکو می باشد.از جمله محصولات این شرکت شلنگ دوسر مهر سیتکو می باشد که در ادامه با این محصول اشنا خواهیم شد.

خرید شیلنگ دو سر مهره سیتکو

شیلنگ دوسر مهره سیتکو

همان طور که اشاره کردیم یکی از محصولات شرکت سیتکو شلنگ دوسر مهره سیتکو می باشد که توسط شرکت تولیدی شیرالات سیتکو تولید و عرضه بازار می شود

در دو طرف این شلنگ،مهره وجود دارد که از ان برای انتقال اب زیر روشویی به روشویی استفاده می شود یا به گفته ای برای ارتباط دو قسمت به یکدگیر مورد استفاده قرار می گیرد.

جنس شلنگ دو سر مهره سیتکو اغلب برنجی، پلاستیکی، فنری و فلزی می باشد همچنین شلنگ دو سر مهره سیتکو تحمل حرارت تا 100 درجه سانتیگراد را دارا می باشد.این شنگ دارای اجزای متفاوتی مانند: سرشلنگ از جنس اکستروژن، واشر لاستیکی، روکشی از جنس استیل، مهره برنجی اکستروژن، و… می باشد که همگی توسط شرکت تولیدی شیرالات سیتکو در بهترین کیفیت ها تولید و مورد استفاده در فرایند تولید شلنگ دو سر مهر قرار می گیرند.

قیمت شیلنگ دو سر مهره سیتکو

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.