شیلنگ تک پایه سیتکو

شیرآلات بهداشتی از مهم ترین محصولاتی است که در ساختمان ها و منازل بسیار کاربرد دارد . شرکت های بسیاری در خارج و داخل کشور انواع شیر آلات را طراحی و ارائه می دهند . شرکت شیر آلات سیتکو یکی از معتبر ترین تاسیساتی است که در سال 1990 فعالیت خود را در چین در زمینه طراحی و تولید انواع شیر آلات بهداشتی ساختمانی , صنعتی و غیره شروع کرده است . شیلنگ تک پایه سیتکو یکی دیگر از محصولات این شرکت است .

خرید شیلنگ تک پایه سیتکو

این  شیلنگ به اصطلاح  حصیری تک پایه استیل مناسب جهت شیرآلات تک پایه و اهرمی دنده M10است که دارای قطر 10 میلی متر می باشد . شیلنگ تک پایه سیتکو دارای طول 40 سانتی متر و تحمل فشار 20 اتمسفر می باشد . درجه حرارت مایع ورودی به لوله شیلنگ نباید از دمای منفی 30درجه سانتی گراد تا مثبت 110 درجه بیشتر باشد . یکی از نکات قابل توجه در این نوع شیلنگ سیتکو استفاده از تیوپ داخلی نوع PEX می باشد . این لوله ها دارای مقاومت وتحمل دما تا 110درجه سانتی گراد برای مدت طولانی , مقاومت در برابر خودگی , ترکیدگی ,تغییر شکل , خزش و مقاومت در برابر مواد شیمیایی هستند .

نصب این محصول  آسان وکارکرد آن  راحت است . واشر لاستیکی مورد استفاده در مهره شیلنگ حصیری از جنس EPDM است. این پی دی ام لاستیک اتیلن پروپیلن داین مونومر است , که نوعی لاستیک ترکیبی محسوب می شود که همه خواص یک لاستیک طبیعی را دارا است و می تواند به مقدار زیادی کش بیاید و بدون اینکه تغییر شکل دائمی پیدا کند , دوباره به حالت اولیه باز گردد . از دیگر مشخصات این شیلنگ تک پایه سیتکو می توان به بوش استیل 304 و برنجی سایز 5/0 میلی مت و روکش سیم استیل  اشاره کرد . طول میله این شیلنگ تک پایه بلند و کوتاه این مدل از جنس فلز برنج اکستروژن با آبکاری نیکل است و مهره اتصال آن نیز از جنس برنج اکستروژن با اّبکاری نیکل است . شیلنگ تک پایه سیتکو در شیرآلات سینک , روشویی , دست شویی و …. کاربرد دارد .این محصول در مقایسه با سایر شیلنگ ها دارای مقاومت بیشتری است و نسبت به آن ها با مناسب ترین قیمت تولید وارائه می شود .

قیمت شیلنگ تک پایه سیتکو

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.