شیر گازی سوگاتی

گروه تولیدی سوگاتی یکی از بهترین شیرآلات صنعتی و ساختمانی به ویژه در حوزه شیر غیر گازی بوده که دارای کیفیت عالی از آلیاژ برنج با آبکاری کروم ساخته شده است که در برابر خوردگی و پوسیدگی مقاومت بسیار خوبی را دارا می باشد. شیرهای گازی سوگاتی به صورت ربع گرد جهت قطع و وصل به صورت سریع ساخته شده است که در سایزهای مختلف از 2/1 اینچ تا 4 اینچ همراه با قیمت مناسب به بازار عرضه می شود. شیر گازی سوگاتی همچنین دارای ضمانت می باشد.

قیمت شیرگازی سوگاتی

شیرالات جز اساسی ترین اجزای خطوط لوله نفت، گاز، آب و … می باشند. که با نیازهای جدید و متنوع شیرآلات نیز در متریال های مختلف تولید شده اند.

شیر آلات شیر گازی یا شیر توپی ball valve که متریال مصرفی آن برنج می باشد. دنده های این شیر از نوع NPT می باشد که سازگاری کامل با سردنده های موجود در بازار را دارد.

فروش شیرگازی سوگاتی

فعالیت شرکت صنعتی سوگاتی در زمینه تولید شیر گازی و شیر گاز سوگاتی می باشد. این شرکت دارای تجربه و توان تولیدی بالا در زمینه تولید شیر گازی بویژه شیرهای توپی گاز جهت مصارف خانگی ، صنعتی و تجاری می باشد. اجزای شیر گازی سوگاتی شامل: بدنه ، کلاهک، توپی، نشیمنگاه توپی، ساقه، اورینگ ، مهره واشر دار، واشر، دسته  و روکش دسته می باشد. که جنس بدنه ، کلاهک ، ساقه از برنج و جنس  مهره واشر دار و دسته از آهن گالوانیزه شده و جنس توپی از برنج با روکش نیکل و کروم می باشد.

شیر گازی سوگاتی از بهترین جنس ها و شیرآلات گازی برنجی موجود در بازار ایران به شمار می رود.

نمایندگی شیرگازی سوگاتی

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.