شیر گازی ایران

شیر گازی ایرانشیر گازی ایران به عنوان واحد نمونه صنعتی در سالهای 71، 74 و 83 در زمینه ساخت و تولید شیرهال بال ولو با استفاده از گلوله های ورقی شناخته شده که این شیرها با استفاده از دستگاه تولید گلوله های ورقی مورد استفاده در شیرهای توپکی تولید می شود. شیر گازی ایران با بهره گیری از بهترین و مرغوب  ترین مواد اولیه از جمله استفاده از آلومینیوم با درجه خلوص بالای 9/99% و همچنین میل گردهای برنجی MS58 و استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک و روبات های بسیار دقیق و حساس  پیشگام در تولید محصول باکیفیت و با استاندارد بالا می باشد.

محصولات شیر گازی ایران به بیش از 9 کشور جهان صادر شده است. شرکت شیر گازی ایران در سال 62 تاسیس شده و موفق گردیده یک مجموعه موفق تولیدی و صنعتی را ایجاد کند.

خرید شیرگازی ایران

شیر گازی ایران دارای مجوزهای زیر می باشد:

  • مجوز استاندارد ملی ایران
  • تائیدیه شرکت ملی گاز ایران
  • استاندارد (DVGW) آلمان
  • گواهینامه های ایزو
  • گواهینامه استاندارد نظام مدیریت کیفی ، زیست محیطی
  • استاندارد اتحادیه اروپا

شیر گازی یا Ball valve از نوع شیرهای گردان بوده و در آن از قطعه های متحرک که در وسط آن مجرایی وجود دارد (که عموماٌ کروی می باشد) با چرخش نود درجه باعث قطع و وصل جریان شده و به طور عمده در دو نوع زیر ساخته می شوند:

با قطع کامل عبور جریان: صرفاٌ برای قطع و وصل مورد استفاده قرار میگیرند. با مقطع کاهش یافته عبور جریان: تا حدودی قابلیت کنترل دارند.

لیست قیمت شیرگازی ایران

شیرهای گازی دارای مزایای متعددی میباشند که می توان از این بین به موارد زیر اشاره کرد:

افت فشار بسیار اندکی ایجاد می کنند.

وزن کم.

آب بندی خوب

نیاز به گشتاور پایین جهت باز و بسته کردن

نصب آسان

سرعت عمل بالا در باز و بسته کردن جریان.

تحمل فشار حداکثر در دمای 23 درجه سانتیگراد تا 400 پوند بر اینچ مربع و فشار کاری در دمای 80 درجه سانتیگراد 150 پوند بر اینچ مربع اشاره نمود.

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.