شیر کولری سیتکو

شیر کولری سیتکو

قط و وصل کنند هایی که امروزه نقش شایانی را در زندگی افراد بازی می کنند کلمه شیرالات را به وجود می اورند.همان طور که اشاره کردیم شیرالات مجموعه از قط و وصل کننده هایی هستند که برای کنترل جریان لوله در مکان های مسکونی، عمومی و…مورد استفاده قرار می گیرند.

شیرالات بهداشتی یکی از وسایل ضروری در مکان های مسکونی می باشند.جنس این شیرالات از الیاژ برنج می باشد که باعث می شود شیرالات در برابر زنگ مقاوم باشند که همین عامل سبب می شود که بهترین گزینه برای استفاده در مکان های مسکونی باشند.

یکی دیگر از انواع شیرالات، شیرالات صنعتی می باشد.تولید این محصول نسب به شیرالات بهداشتی کم هزینه تر می باشد که به طور عمده برای استفاده در پالایشگاه ها، لوله کشی های ساختمان و…تولید می شوند.

خرید شیر کولری سیتکو

شرکت های تولیدی فروانی امروزه مشغول به تولید شیرالات در انواع و اقسام مختلف می باشند.برای مثال شرکت تولیدی سیتکو یکی از شرکت های تولیدی شیرالات می باشد.از محصولات نامدار این شرکت، شیر کولری سیتکو می باشد که در ادامه بیشتر با ان اشنا خواهیم شد.

 

شیر کولری سیتکو

شرکت تولیدی شیرالات سیتکو از جمله شرکت های پیشگام در صنعت شیرالات می باشد که توانسته محصولاتی با کیفیت را عرضه بازار کند و نشانه استاندار ملی را به خود اختصاص دهد.

شیر کولری سیتکو از جمله محصولات شرکت سیتکو می باشد که از سال 1360 این شرکت تولیدی اقدام به تولید این محصول می کند.

جنس شیر کولری سیتکو از الیاژ برنج می باشد که داری مقاومت در برابر حرارت تا 120 درجه سانتیگراد است و در ردیف شیرالات بهداشتی قرار می گیرد که دارای کاربرد فروانی در مکان ها، اعم از مسکونی و عمومی را دارد.

شیر کولری سیتکو اغلب در سایز1.2 اینج تولید می شود.شیر کولری سیتکو دارای یک اهرم برای باز و بسته کردن جریان اب می باشد که معمولا در رنگ زرد تولید می شود

لیست قیمت شیر کولری سیتکو

 

ممکن است بپسندید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.